• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביטוח רכב - כל הדרכים למצוא את המחיר הכי טוב

צילום: Depositphotos

כל שנה אתם עם אותו פרצוף מופתע כאשר אנו צריכים לחדש את ביטוח הרכב, "שנה שעברה זה היה יותר זול", "מה? כבר עברה שנה"?... אפשר להמשיך עם השאלות עוד הרבה, אבל לא באנו לשאול שאלות, באנו למצוא פתרונות. ביטוח רכב הוא לא בהכרח יקר כפי שאתם חושבים, הנה חמישה דרכים להוזיל את מחיר הביטוח:

חמישה צעדים פשוט להוזלת מחיר ביטוח רכב:

  1. השוואת מחירים - הצעד היעיל ביותר הוא השוואת מחירים. ישנם אתרים שכל מטרתם היא לסייע ללקוח למצוא את החברה המתאימה ביותר, זאת על ידי השוואה של כל חברות הביטוח, ההשוואה היא כמובן בחינם. כאשר אתם משווים מחירים אתם יכולים לראות את כל האופציות בדף אחד, לסנן ולבחור באופן מדוקדק יותר את החברה המתאימה לכם. בנוסף, השוואה של מחירי ביטוח רכב בין החברות השונות מהווה קלף מיקוח עבורכם.

  2. השתתפות עצמית - אם אתם מחפשים להוזיל את ביטוח הרכב באופן משמעותי ווודאי, השתתפות עצמית היא הכתובת. חשוב לציין שהרוב אינו ממליץ על השתתפות עצמית שכן אם מסתכלים על כך באופן אובייקטיבי, זה לא הדיל הכי משתלם. לבסוף זאת בחירתו של הנהג אם הוא רוצה לקחת סיכון כאשר הוא נמצא על הכביש. 

  3. מסלולים מותאמים - בשל ההיצע הגבוה של חברות הביטוח נוצרו מסלולים מגוונים, כל חברת ביטוח רכב מנסה למשוך כמה שיותר לקוחות אליה. מסלולים יכולים לבוא לידי ביטוי במסלולים המיועדים לחיילים שהם נהגים צעירים, מסלולים מוזלים עבור שומרי שבת, ומסלולים שונים עבור נהגים בגיל השלישי. כדאי לכם לברר אילו מסלולים הכי מתאימים לכם לפני שאתם מבטחים את הרכב.

  4. עבר ביטוחי - נהגים זהירים, מגיע לכם יותר! ישנן חברות ביטוח המציעות הנחה לנהגים זהירים. נגלה לכם סוג, גם אלו שלא נוהגים הרבה על הרכב יקבלו מחיר נמוך יותר. חברות הביטוח למעשה רוצות שתהיו כמה שפחות על הכביש בשביל להימנע מתאונות, אבל אם אתם כבר על הכביש חברות הביטוח מעודדות נהיגה זהירה בכך שהיא מפחיתה את מחיר ביטוח הרכב עבור נהגים עם עבר ביטוחי נקי.

  5. רכב בטיחותי - סוג הרכב שיש לכם משפיע על המחיר אותו תשלמו בסופו של דבר. אם לא ידעתם, רכב בעל מערכות הגנה מתקדמות מוזיל את דמי הביטוח באופן משמעותי. בנוסף, תוכלו להוסיף מערכות בטיחות בכדי קודם כל להגן על הנוסעים ולאחר מכן גם בשביל להוריד את עלות המחיר. 

מסקנות

אם אתם מתכננים לבטח את הרכב שלכם בקרוב, כדאי שתעברו שוב ושוב על כל השיטות להוזלת ביטוח הרכב. ייתכן וההוזלה לא תהיה משמעותית, הפרש של כמה מאות שקלים בודדים. אך אם נסתכל על הירידה במחיר לטווח הארוך נוכל לראות שבכמה שנים בודדות אנו חוסכים אלפי שקלים.

תגובות

End of content

No more pages to load