• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האם קורס שוק ההון מתאים לכולם? ומה המחיר שלו?

צילום freepik.com

אם תסתכלו על גרף "הקורסים המבוקשים ביותר בתקופת משבר הקורונה" תגלו שקורס שוק ההון הוא הקורס עם הביקוש הגבוה ביותר. בעקבות פיטורים רבים והוצאות מידיות לחל"ת (ללא הגבלת זמן), אזרחים רבים חיפשו מקור הכנסה אחר, מקור הכנסה שאינו תלוי באף גורם, כזה שמאפשר "עצמאות כלכלית", והם מצאו.

שוק ההון תמיד סינוור את כולם. הכותרות בעיתונים ובאתרים הכלכליים לרוב מכריזות על מיזוגי ענק, פיתוחים חדשים ופריצות דרך אשר גורמות למחירי המניות ברחבי העולם להרקיע שחקים ובעצם מזמינות אתכם להצטרף לחגיגה.

אך האם קורס בשוק ההון מתאים לכולם? כמה הוא צריך לעלות? והאם הרווחים מובטחים? הנה מה שחושבים ב "insiders - שירותי הכוונה בשוק ההון"

"קורס שוק ההון לא מתאים לכולם"

אם אין לכם משמעת עצמית ואתם לא מוכנים להקריב מהזמן שלכם כדי ללמוד, לטעות ולהשתפר - שוק ההון לא בשבילכם.

הרבה מכללות וגופים שונים שמוכרים קורס שוק ההון "רומזים" לפעמים על נוסחת קסם, כזו שתוך כמה חודשים תהפוך אתכם למשקיעי על ותגרום לכם להתעשר או לייצר מקור הכנסה קבוע - זה שקר.

הרוב הגדול של הסוחרים והמשקיעים הטובים באמת עושים את מה שהם עושים כבר שנים. אם תשאלו אותם, בתחילת דרכם הם לא היו מרוויחים כמו שהם מרוויחים כיום והם הצליחו להגיע לרמה הנוכחית שלהם וליכולת גבוהה לייצר רווחים אחרי תקופה ארוכה של עבודה קשה.

לעשות קורס בשוק ההון זה דבר הכרחי לכל מי שרוצה להצליח בתחום אבל אל תצפו שאחרי כמה חודשים העבודה שלכם תסתיים ותוכלו לשבת רגל על רגל במלון בדובאי ולעשות כסף. צריך הרבה זמן ויכולת כדי "לפצח את השיטה".

המחיר של קורס בשוק ההון

קיימת "סקאלה" רחבה של קורסים בשוק ההון. יש קורסים אינטרנטיים מוקלטים וקורסים בזום (אשר תפסו תאוצה רבה בתקופת הקורנה), קורסים פרונטליים בכיתה עם כמה עשרות תלמידים (קיימים במתכונת מצומצמת בהתאם למגבלות של משרד הבריאות) וקורסים אישיים "אחד על אחד".

לכל קורס מחיר שונה שהראשונים (האינטרנטיים ובזום) שייכים לקטגוריה הזולה ביותר והמחיר שלהם נע בין 2000 ל 4500 ש"ח. הקטגוריה השניה של קורסים פרונטליים יכולה לגרום לכם להוציא מהכיס 4000 עד 7000 ש"ח. בקורס אישי טווח המחירים רחב משמעותית (3000 עד 15000) ומשתנה לפי האדם שמעביר אותו, ככל ש "המורה" טוב יותר ובעל מוניטין - ככה תשלמו יותר.

למזלכם, אם עדיין לא יצא לכם ללמוד - חלה ירידה דרסטית במחירי קורסים בשוק ההון בשנתיים האחרונות. אם הייתם רוצים לעשות קורס בשוק ההון לפני שלוש שנים, כנראה שהייתם משלמים על קורס הרבה יותר. וכמי שעובדים מזה שנים רבות בתחום ומכווינים לא מעט לקוחות לקורסים שיתאימו להם - אנחנו לא צופים שמגמת המחיר תשתנה בקרוב.

הרווחים לא מובטחים

ושאף אחד לא יספר לכם סיפורים. גם אם עשיתם את הקורס הנרחב ביותר אצל המנטור הטוב ביותר - קיימת אפשרות שלא תצליחו להרוויח ממסחר בשוק ההון.

כמו שיש מסעדות מצליחות יותר ופחות ועסקים שמרוויחים יותר מאחרים, כל גם בשוק ההון יש סוחרים ומשקיעים טובים ויש כאלו שזה פשוט לא מתאים להם.

למידע נוסף והכוונה בשוק ההון כנסו לאתר insiders.co.il

תגובות

End of content

No more pages to load