• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כמה עולה שיפוץ בית קומפלט כולל הכל?

צילום:freepik

אם רכשתם דירה שלא נראית מספיק טוב, במטרה לשפץ אותה מהיסוד בכדי להעניק לה את המראה החלומי שתמיד רציתם, חשוב שתדעו שתהליך שיפוץ דירה קומפלט כולל הכל, אכן יכול להעניק לדירה שרכשתם את המראה המדהים שתמיד רציתם שיהיה לדירת המגורים שלכם. יחד עם זאת, לא תמיד מדובר על תהליך זול. תהליך שיפוץ דירה חייב להתבצע על ידי קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי וזאת בכדי שהוא יתבצע שלב אחר שלב, בצורה היסודית והאיכותית ביותר, על ידי בחירת אנשי המקצוע הנדרשים הטובים ביותר עבור כל שלב בתהליך. אם כבר החלטתם להשקיע על שיפוץ דירה שרכשתם מהיסוד, כדאי שתעשו את זה בצורה הנכונה.

כמה יעלה לכם שיפוץ דירה קומפלט?

עלות של שיפוץ דירה קומפלט היא לא דבר קבוע. העלות תשתנה בהתאם לפרמטרים רבים כגון: כמה מקצועי קבלן השיפוצים שבחרתם לצורך ההליך, גודל הדירה שלכם, מיקום הדירה שלכם, האם מדובר על שיפוץ בית קרקע או שמא מדובר על שיפוץ דירה בבניין מגורים, באיזה סוג שיפוץ אתם מעוניינים, איזה חומרים אתם בוחרים עבור השיפוץ, כמה ישנה הדירה, האם התכנון שלה לקוי, מה לגבי המערכות השונות שבה כגון: מערכת האינסטלציה, מערכת החשמל ועוד. מדובר על פרמטרים שחשוב מאוד לבחון בטרם יקבע המחיר הסופי של שיפוץ דירה קומפלט כולל הכל.

כמה יעלה לכם כל שלב בתהליך?

אם החלטתם ללכת על שיפוץ בית קרקע ישן או על שיפוץ דירה ישנה בבניין מגורים, הנה כמה דברים שחשוב מאוד שתדעו הן על תהליך השיפוץ היסודי עצמו והן על העלות שלו:

אם החלטתם לחלק את הדירה מחדש לחלוטין, חלוקת קירות יכולה להעלות את מחיר השיפוץ באופן ניכר. המחיר של חלוקת קירות כיום בדירת מגורים נע בין 40-50 אלף שקלים.

אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך השיפוץ הוא כל מה שנודע לעבודות חשמל. לא פעם בדירה ישנה יש צורך להחליף לחלוטין את מערכת החשמל שכן, יש בה ההארקות לא מסודרות, החוטים ישנים ועוד. החלפת מערכת החשמל בדירות ישנות היא חשובה מאוד שכן, מערכת חשמל לא תקינה מספיק עלולה לסכן את חייהם של דיירי הבית. מחיר החלפת מערכת החשמל נעה כיום בין 24-29 אלף שקלים.

 שלב חשוב נוסף בתהליך השיפוץ היסודי הוא כמובן כל מה שקשור למערכת האינסטלציה. לא פעם בדירות ישנות יש צורך להחליף את מערכת האינסטלציה כולה במערכת איכותית וחדשה יותר אשר תשרת את בני הבית בצורה הטובה ביותר לאורך שנים ארוכות. מחיר החלפת צנרת אשר כולל גם כלים סניטריים נע כיום בין 23-29 אלף שקלים.

שלב חשוב נוסף בתהליך הוא כמובן בחירת הריצוף עבור הדירה. כיום ניתן לבחור בסוגים שונים של ריצוף לדירת המגורים שלכם, כאשר כל אחד מסוגי הריצופים שתבחרו יהיה בעלות אחרת.

שלב נוסף הוא כמובן עבודות האלומיניום הנדרשות בתהליך השיפוץ כגון: החלפת חלונות בדירה, הוספת תריסים חשמליים ועוד. המחיר יכול לנוע בין 20-50 אלף שקלים.

כמובן שיש צורך גם בעבודות צבע בתהליך שיפוץ על מנת שהדירה תראה חדשה ממש. מחיר עבודות צבע יכול לנוע בין 8-10 אלף שקלים.

שיפוץ מטבח, סלון, חדרי שינה

מעבר לשלבים הבסיסיים שצוינו לעיל בתהליך שיפוץ, כמובן שישנו גם השיפוץ הדקורטיבי של חדר הסלון, המטבח, חדרי השינה ועוד. בשלב הזה, המחיר ישתנה בהתאם לרהיטים שתבחרו, לסוג העיצוב שתבחרו, לאלמנטים הדקורטיביים השונים שתבחרו ועוד. כמובן שניתן לבדוק את המחיר במחשבונים מיוחדים הרלוונטיים עבור בדיקת מחירי שיפוץ דירה, בהתאם לכל הפרמטרים הנוגעים באופן ספציפי לתהליך השיפוץ שאתם חפצים בו ולדירה הספציפית.

תגובות

End of content

No more pages to load