• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איך למצוא מוביל אמין להעברת דירה עם המובילים בישראל

צילום: freepik

אם אתם עוברים דירה בקרוב, אתם בוודאי יודעים שתקופת טרום המעבר היא תקופה עמוסה ולחוצה בהכנות לקראת המעבר. יחד עם כל ההכנות והאריזות לקראת המעבר, אחד הדברים החשובים ביותר שבהחלט אסור להתפשר עליו הוא בחירת המוביל לצורך העברת תכולת הדירה שלכם מהדירה הנוכחית שלכם לעבר היעד החדש. בחירת המוביל תשפיע על האופן שבו תגיע תכולת הדירה שלכם ליעדה החדש. בכדי שתכולת הדירה כולה תגיע במלואה ובצורה שלמה, יש צורך לבחון במוביל אמין, מקצועי ובעל המלצות.

מדוע חשוב לבחור מוביל מקצועי?

על אף שכיום ניתן למצוא בשוק ההובלות לא מעט מובילים חובבנים המבצעים שירותי הובלות רק בשל העובדה שיש להם רכב מסחרי גדול שניתן לאחסן בו תכולת דירה, כדאי שתדעו שבהחלט לא כדאי לבחור במוביל חובבן גם אם הוא מציע לכם סכום נמוך יותר תמורת העברת תכולת הדירה שלכם. מוביל שאיננו יודע כיצד לבצע את העבודה, לא ידע כיצד להעביר מהדירה את התכולה בצורה בטוחה, הוא לא ידע כיצד לפרק ארונות ולהרכיב ארונות בצורה מקצועית, הוא לא ידע כיצד להעביר את הדברים השברים והחשובים בצורה שלא יוסב להם נזק כלשהו ועוד. המטרה של כל אדם שעובר דירה היא להעביר את כל תכולת הדירה שלו מהדירה הנוכחית שלו ליעד החדש בצורה בטוחה, על מנת שכל התכולה תגיע למקומה החדש במלואה ובצורה שלמה. כלומר, המטרה היא שהתכולה לא תינזק או תעלם בתהליך ההובלה ועל כן, יש לבחור במוביל אמין מקצועי עבור העברת דירה, גם אם זה ידרוש מכם להשקיע מעט יותר מבחינה כלכלית.

כיצד בוחרים שירותי הובלות

אם אתם מחפשים שירותי הובלות עבור הובלת דירה, הנה כמה דברים שחשוב מאוד שתבחנו בטרם אתם בוחרים את השירות הרלוונטי לכם:

ראשית כל, עליכם לבדוק מיהו המוביל שאתם בודקים אותו. האם מדובר על מוביל מוכר ובעל מוניטין בתחום. קשה לסמוך על מוביל פחות מוכר עבור העברת דירה בצורה בטוחה.

שנית, עליכם לבדוק עד כמה מקצועי המוביל, מהו הותק שלו בתחום שירותי ההובלות, כמה הובלות הוא מבצע והאם הוא מבצע הובלות מורכבות במידה ואתם זקוקים להם כגון: הובלה עם מנוף ועוד.

כמו כן, חשוב מאוד לבדוק האם המוביל מבצע שירותי הובלות בכל הארץ וזאת בכדי לוודא כי הוא מגיע לאזור שבו אתם מתגוררים וגם יכול להוביל את תכולת הדירה ליעד שלא ממוקם בתוך העיר שבה הדירה הנוכחית שלכם מצויה.

פרמטר חשוב נוסף הוא הביטוח שיש למוביל על תכולת הדירה שלכם והאמינות שלו בכל הנוגע לשירותיו.

מעבר לכך, חשוב מאוד שתבדקו האם למוביל יש המלצות מלקוחות מרוצים. המלצות אותנטיות של לקוחות על מוביל הן ללא ספק דבר חשוב מאוד.

בחירת מוביל אמין ומקצועי תסייע לכם להוביל את תכולת הדירה שלכם בצורה בטוחה ויעילה מיעד אחד לאחר ועל כן, אין להתפשר על המוביל שתבחרו.

צריכים שירותי הובלות? הזמנו את המובילים בישראל: https://www.moving-israel.co.il

תגובות

End of content

No more pages to load