• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אל תקראו לו מעצב, תקראו לו "מלביש הבתים"

אתם מוזמנים לעלות 18 מדרגות ולפתוח את הדלת לבית אחר, כזה שלא רואים במגזינים של עיצוב או בתוכניות עיצוב, בית שעיצבו והלבישו אותו לאורך השנים, כזה שהוא לא טרנדי או אופנתי, בית עם נשמה

מלביש הבתים של ביתי לי (צילום: יהונתן פרץ)

תפתחו את הדלת, ממולכם כוננית ורודה וגבוהה עם חלונות זכוכית בתוכה מזכרות שבעלי הבית אספו עם השנים, גביעי יין יוקרתיים, פסלי ציפורים ואפילו צמד בובות מעוגת חתונה. כל המשקופים בבית והדלתות צבועים בוורוד עתיק, ובחדר השינה המרווח ובחדר האירוח שטיחים מקיר לקיר גם הם בוורוד. בפינת האוכל יש שולחן שחור נקי בעיצובו עם רגלי לואי וכסאות באותו צבע ועיצוב עם ריפוד בצבע בורדו.

על הקיר הצבוע אף הוא בורדו תלויה תמונה של דמויות בצבעי ורוד, זהב ושחור. על השולחן מנורת כדור מזכוכית לבנה ומעליה אותה מנורה תלויה. המטבח בלבן עם ידיות מפורזלות בצורת שבלול בצבע מוכסף. על הקיר ממול ארונות המטבח נצבעו פסים ברווחים ובעוביים שונים בצבע כסף עם מעט נצנצים, מה שנותן למטבח מראה קצת ״שובב״ וכדי להקפיץ את הקיר נתלתה מראה מלבנית עם מסגרת מוזהבת. חדר השינה המרווח מתהדר במיטה זוגית מברזל בצבע שחור עם שתי כונניות מעץ אלון הצבועות בווש ורוד עתיק כשעל כל כוננית מנורה בעלת רגל מוכספת ואהיל בלבן.

על הקירות תלויות מספר תמונות בשחור לבן של בעלי הבית הממוסגרות במסגרות בצבע שחור, זהב וורוד. ממול המיטה קיר צבוע בצבע בורדו כשעליה מראה מלבנית בעלת מסגרת כבדה בצבע זהב אותה מאירה מנורה רומנטית בצורת פרח. אל חדר הארונות נכנסים דרך וילון קטיפה בצבע בורדו. בכלל, ווילונות נשפכים בבית משווים לבית אווירה חמה ונעימה. חקירות בחדר האורחים צבוע כולו אפור כולל התקרה והמשקופים של החלונות צבועים ורוד עתיק. ארון  קיר ורוד המאכסן בתוכו נעליים, והמון אלבומי תמונות. שולחן מלבני בצבע שחור ועליו מנורת שולחן על רגל של המורכבת מכדורים בצבעי ורוד ואהיל ורוד פוקסיה.

להשלמת המראה ״המתוק״, כוננית בעלת 6 מגירות בצבע ורוד פוקסיה. נכנסים אל הסלון. קיר בצבע בורדו אותם מקשטות  תמונות בשחור לבן ממוסגרות בשחור, ורוד וזהב, במרכז הקיר מראה ממוסגרת זהב, ספה שחורה גדולה ורחבה ושטיח בצבע בורדו. את החלונות מקשט וילון ״קרושה״ בצבע ורוד עתיק.

את הבית הזה אתם יכולים לאהוב או שלא, לבית הזה אתם יכולים להתחבר או שלא, אבל הבית הזה הוא לא עוד בית שאתם יכולים לראות במקום אחר, הבית הזה משקף בדיוק את מי שגר בו, זה לא בית של אופנות מתחלפות או טרנדים משתנים, זה בית שכייף להיכנס אליו, להתיישב על הספה השחורה ולשמוע את אדית פיאף שרה את שירה ״החיים בוורוד״.

עיצוב הבית ואופנה תמיד הלכו יד ביד, יש אופנות, יש טרנדים, יש מגמות, יש צבעים, אבל לא לכולם מתאימה אותה אופנה, לא לכולם מתאים אותו עיצוב של בית. בית זה כמו ״ילד״, הוא דומה לאבא ואמא שילדו אותו, ככה גם הבית, הוא צריך לשקף את מי שגר בו, לטוב ולרע, לכן עם כל הכבוד למעצבים ויועצים למיניהם, בסופו של יום אתם ורק אתם גרים בבית חלומותיכם.

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load