• 03 יוני 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חידושים והמצאות בתחום דלילות שיער

כולנו יכולים להסכים בוודאי כי עטרת שיערנו הינה חשובה לנו מכל במראה החיצוני וכאשר שערנו עשיר ושופע אנו מרגישים נפלא. אך, לצערנו, הגנטיקה ומרוץ השנים אינם מיטיבים עם שיערנו

בעיות של שיער דליל בקרב נשים

בשנים האחרונות אנו רואים כי מגמה זו של מראה שיער חזק ומלא הולכת וגוברת במודעות הן אצל גברים והן אצל נשים. נוכל אף לראות כי ישנן שיטות חדשות ופורצות דרך להוספת שיער טבעי כך שלא ניתן להבחין בין השיער הטבעי הקיים לבין השיער המוסף.

השבוע אציג בפניכם הקוראים שיטה חדשה פורצת גבולות בעולם – שיטת ה- micro-line.

המיקרו-ליין הינה יחידת שיער אשר בנויה מרשת המדמה קרקפת שאין ניתן להבחין בה. עליה שזור שיער טבעי בעבודת יד. השיער הינו באיכות מעולה וחלקו מתחבר לשיער הטבעי שעל הראש בתהליך מתקדם וחדשני. עם זאת, יש לציין כי להבדיל מהטכנולוגיות המוצעות עד היום, בשיטה זו אין התערבות של דבקים או חומרים נוספים ואין צורך לקצר או לגלח את אזור הפדחות / האזור המדולל וניתן בקלות לחבר ולהתאים את יחידת השיער בצורה מושלמת ע"י צבעו, עוביו ובאורכו ובכך ליצור מיזוג מושלם וטבעי ועם זאת, כאמור, מאפשר עיצוב קל ותחושה מושלמת.

אציין כי בשיטה זו ניתן להתייחס לתוספת כחלק בלתי נפרד משיערנו הטבעי ובכך מאפשר להתנהג כפי שנהגנו עד היום. ניתן לשחות, לחפוף, לסרק ובקיצור, ללא מגבלה או שינוי באורח החיים.

ניתן לטפל בבעיות השיער הדליל בכמה שיטות

באשר לתהליך, הוא מתבצע כך:

לאחר התייעצות עם מומחה בתחום שעבר הדרכה והסלון הינו מספרה מורשית ומקצועית לשיטה זו, מתחילים בתהליך –

1. אבחון סוג השיער הקיים. בוחנים את  אורכו, צבעו ואופיו ומתאמים ציפיות עם הלקוח/ה באשר לנפח הרצוי והאורך המבוקש. תוספת מיקרו ליין משלבת רשת מיקרו דקיקה ובלתי נראית לעין ובעזרת טבעות העשויות מפולימר קריסטל מיוחד מתחברים בעדינות רבה לשיער.

2. חיבור ועיצוב השיער. לאחר ההתאמה והחיבור מסתפרים, מעצבים ומשלבים את יחידת המיקרו ליין לשיערך הטבעי.

3. ביקור בסלון ותחזוקה. תקופת השימוש נעה בין 6-8 שבועות ומצריך ביקור קצר במכון / במספרה שבה אנו מחדשים את אחיזת יחידת המיקרו ליין לתקופה נוספת.

יש לציין כי יחידת המיקרו ליין מותאמת באופן מושלם למצב האישי הנתון של כל אחד ואחת החפץ במראה שיער חזק ושופע גם במצבים מיוחדים שבהם נקודת הדלילות / הקרחת הינם ייחודיים ובאזורים מאוד מסוימים. שיטת המיקרו ליין מטפלת באופן מוקדי ללא פגיעה במראה הטבעי.

למידע נוסף אודות עיבוי שיער עם מיקרו ליין  ניתן לפנות במייל avbi1976@gmail.com או בטלפון : 050-7676099.


תגובות

End of content

No more pages to load