• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכתב שחרור אישי לאישה שאת

הגיע הזמן להשיב לך את הנשיות, אהובה, וכדי שזה יקרה, נתחיל באיזון המערכת הכי שוקקת בגופך ונשחרר מטענים שמכבידים נפשך

היי יקירה, את מה שאת אוכלת ואת יודעת את זה. אם את מקפידה על הזנה ראויה לגופך, את בוודאי נהנית מעור פנים זוהר, ממשקל קליל, משינה שלווה, מעיכול שקט ומאנרגיה גבוהה, בדיוק כמו שאת אוהבת להרגיש. אם לא, זה הזמן לקבל את כל אלה אל תוך חייך. וכדי שזה יקרה, כדאי שתביני את חשיבותה של המערכת הכי שוקקת בגוף לנשיות המושלמת שלך.

אני מקווה שאת אוהבת סיורים מעניינים למקומות מרתקים, כי הפעם אקח אותך יד ביד לסיור בצינור השוקק תהליכים ביוכימיים שמתחיל בפה שלך ומסתיים אי שם למטה.

הפה שלך הוא התחנה הראשונה בסיור. כשאת לועסת את המזון שלך, האנזימים שברוק מתחילים לפרק אותו וגושי האוכל הלעוס גולשים במורד הושט אל הקיבה. שם הם מתערבבים עם מיצי הקיבה וחומצת הקיבה (המגנה עלייך מפולשים זרים במזון) והופכים לעיסה. שימי לב, התחנה הבאה היא המשמעותית ביותר עבור הנשיות שלך- המעי הדק- שם נספגים מרבית הנוזלים ומתרחשים תהליכי הפירוק והספיגה של מרכיבי המזון לשירות התאים שלך.

הגיע הזמן להחליט: במה תבחרי עבורם בשלב זה? בטונות של קלוריות ריקות, רעלים, שומן רווי, סוכר, ריר וליחה שיותירו אותם (ואותך) עייפים, פגועים, חלשים וחסרי חיים? או במרכיבי תזונה שופעי חיוניות שיעוררו אותם (ואותך) לפעילות מטאבולית תקינה, לאיזון המשקל ולבריאות איתנה לאורך שנים? הבחירה בידייך בלבד.

בואי נמשיך: התחנה הבאה היא המעי הגס. לשם מגיע מה שנותר מהמזון לאחר פירוקו וספיגתו: סיבים וחלקיקי מזון לא מעוכלים, חיידקים מתים, מיצי עיכול ומעט מאד מים. תפקידו של המעי הגס לספוג מחדש את המים הנותרים ולהפוך את שאר העיסה לפסולת אחידה בדרך החוצה.

עכשיו, עני לי בכנות: היציאות של סדירות? זאת אומרת.. האם גופך מפנה את הפסולת 1-2 ביום בצורה חלקה וללא מאמץ? אם התמונה רחוקה מלהיות כך ואת סובלת מעצירות לאורך שבועות או שנים, את פשוט מלאה ברעלים!. תביני יקרה, אורכו של צינור העיכול שלך הוא 8 מטרים ואם נפרוש אותו לכל הכיוונים, כולל את הפיתולים והקפלים, נגלה המון פסולת רקובה וקשה החוסמת את ספיגת המזון כראוי כבר הרבה מאד שנים (רק אל תגידי לי שאת משתמשת במשלשלים..). אז מה הפלא שאת עייפה וכבדה ועורך כבוי? מה הפלא שאת סובלת מכאבי בטן, גאזים, נפיחות בטנית והשמנה? עכשיו את מבינה מה מקורם של סדקים בדמות מחלה כרונית, דיכאון, היחלשות חיסונית או תסמינים מעיקים?

אם תרצי לזכות בנשיות שלך מחדש ולהרגיש קורנת, ערנית, קלילה וצעירה יותר מבחוץ ומבפנים, התחילי באיזון מערכת העיכול שלך! עשי זאת לאור מילה אחת בלבד: שחרור!

שחררי מחייך רעלים בדמות מזון מעובד ומתועש, שתייה מתוקה, קפאין, אלכוהול, מזון מן החי, סוכרים פשוטים ושמנים מזוככים. שחררי מזונות שאינם מיטיבים עמך ושילובי מזון בעייתיים (הקשיבי לתחושות הבטן שלך), שחררי מסביבתך חומרים כימיים רעילים, שחררי רגשות שליליים ותקועים ש"אוכלים" אותך מבפנים (גם הם אחראים על תקיעות הפסולת והרעלים הפנימיים), שחררי דפוסי אכילה גרועים שאימצת עם השנים (כמו אכילה לילית ופתיחת הבוקר עם קפאין ומאפים), שחררי חסמים מנטליים מעכבים, נשמי עמוק מהבטן ושחררי אנחת רווחה, את אישה עצומה! ואת הכי ראויה לנשיות מושלמת ובריאה לעוד הרבה מאד שנים.  

אני אוהבת אותך ותמיד אהיה כאן בשבילך,

אפרת אטיאס

תגובות

End of content

No more pages to load