• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הניקוי האמיתי מתחיל בכבד שלכם

כמו בכל שנה בתקופת האביב, גם הפעם נקרצף, נשפשף, נבריק ונמרק את הבית, אך גם את הגוף שלנו מ"חמץ" שפוגע בבריאותנו ומאיים על איכות חיינו. נעשה זאת עם תכנית שוקקת חיים לניקוי כבד מרעלים.

מהו ניקוי כבד מרעלים?

ניקוי כבד מרעלים הנו תהליך המסייע לגוף להיפטר מחומרי פסולת שהצטברו במהלך השנים במערכות השונות וגורמים לבריאות לקויה. מקורם של הרעלים הללו בתוצרי הפסולת של הגוף ובמזון שאנו אוכלים (חומרי ריסוס והדברה, קפאין, ממתיקים מלאכותיים, מתכות כבדות, שמנים מוקשים, חומרי טעם וריח, חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד), באוויר המזוהם, בחומרי הניקוי, בתמרוקים ובעשן סיגריות שאנו נושמים, בקרינה המקיפה אותנו, בתרופות וחיסונים, במי השתייה שלנו, באלכוהול ולעתים גם בסביבת העבודה. אפילו מתח, חוסר שינה ומצב רוח ירוד מגבירים את החשיפה של הגוף שלנו לרעלים

זה נכון, בגוף קיימות מערכות חכמות שיודעות לנקות ביעילות את הרעלים מהגוף, אך הבשורה הפחות טובה היא שבמהלך השנים והקדמה גורמי הרעלים הפנימיים והחיצוניים מתרבים ונעשים אגרסיביים מדי, כך שהכבד, האחראי על נטרול הרעלים וסילוקם מהגוף, אינו עומד בעומס הרעלים שהוא צובר ותפקודו נפגע. ומה עם הרעלים? הם מצטברים ברקמות, מקיפים עצמם ברקמת שומן ואט אט גורמים לדיכוי כוח החיים והגוף הופך לפגיע וחשוף למחלות. התוצאה: השמנה, מחלות מעי דלקתיות, אלרגיות, עצירות, מחלות מעי דלקתיות, ריח רע מהפה, כאבי ראש, לחץ דם גבוה, מחלות עור, דלקת פרקים, הפרעות שינה, סוכרת, קנדידה, כבד שומני, דכדוך עד דיכאון, שומנים בדם, עייפות וחוסר אנרגיה, הזדקנות מוקדמת ואף סרטן.

אם אתם סובלים מאחד או יותר מבעיות הבריאות מעלה, אתם חייבים ניקוי מרעלים.

אם אתם מעשנים, צורכים אלכוהול, חשופים לרעלים בסביבתכם (תחנת דלק קרובה, כביש ראשי, עבודה בסביבה ממוחשבת או עם חומרים כימיים וכו'), חוטאים בצריכה מועטה של פירות וירקות, צורכים מזון מעובד/ מהיר או מוצרים דיאטתיים, עשו לגופכם טובה גדולה והעניקו לו ניקוי כבד מרעלים.                                             

תמורות מדהימות 

מיליוני אנשים המתנקים בתקופת האביב, בה הכבד בשיאו, מעידים על הפחתה ניכרת במשקל (4-9 ק"ג בממוצע), הפחתה בכמיהה למתוקים ו"ג'אנק", הפחתה של תסמיני אלרגיה ותסמינים מעיקים אחרים, שיפור תהליכי עיכול והקלה ביציאות, הפחתה של רמות דלקת, איזון רמות הסוכר והשומנים בדם, עלייה ברמת האנרגיה והחיוניות, מראה עור זוהר וצעיר יותר, תחושת קלילות, איזון בלוטות הטעם, יציאה קלה יותר לחיים בריאים ומאוזנים, תחושת איזון והתחדשות, הרגלי אכילה בריאים יותר.

גם אתם יכולים לעבור ניקוי כבד מרעלים ב-3 שלבים

בדומה לתכניות ניקוי מרעלים הנהוגות ברחבי העולם, בנויה תכנית ניקוי הכבד שלי מ-3 שלבים הפרוסים על פני חודש ימים ומתפריט מותאם אישית בליווי מתכונים מקוריים. לכל משתתף מותאמים תוספים ייעודיים וצמחי מרפא ולעתים מתווספים טיפולים חיצוניים שונים לפינוי יעיל של רעלים.

הכנסו לקישור לפרטים על התכנית הקרובה ולהרשמה למפגש הפתיחה ללא עלות.

חג פסח שמח ושפע בריאות תמיד.

שלכם,

אפרת

תגובות

End of content

No more pages to load