• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סטייליניג למתקדמים: מעיל על מעיל

מה עושים כשקר בחוץ? לובשים מעיל, ברור. אבל מה עושים כשממש קר בחוץ, או שסתם חסר קצת צבע באאוטפיט? מוסיפים עוד מעיל!

טרנד: מעיל על מעיל (inspocafe2@)

coatoncoat# הוא האח הקטן של טרנד השכבות החורפי, רק שכאן מדובר על שניים מאותה קטגוריה: ז'קטים, או מעילים, תלוי כמה קר לכם. אין יותר מידי דיבורים על הטרנד הספציפי הזה, ומדובר על טרנד בהתהוות, כזה שמגיע קודם כל מהפאשניסטות ברחוב.

אז מה קורה כאן? אפשר לשלב מה שרוצים על מה שרוצים, אין חוקים. בדרך כלל נראה שילובים של ז'קט עור ומעליו בלייזר, בלייזר ומעליו מעיל צמר גדול, בלייזר ומעליו ז'קט ג'ינס מגניב. בקיצור, אין גבול ואפשר הכל. מלבד העובדה שיהיה לכם חמים ונעים, זה מגניב בעיקר בגלל הצבעוניות, שיכולה להיות או מאותה פלטת צבעים, או שונה לחלוטין.

inspocafe@

weworewhat@

איך עושים את זה נכון?

הדרך הכי פשוטה, שתבטיח שתיראו סופר שיקים, היא ללכת על אותה פלטת צבעים. כלומר, שלבו באופן נכון פריטים מאותה סקאלה: הלכתם על ז'קט דמוי עור בצבע שחור? מעולה, זרקו מעליו מעיל צמר בגווני אפור או אפילו, גווני אדמה.

דרך נוספת היא השימוש בפירטי ג'ינס, ששומרים על אופי הלוק כקז'ואלי ולא מתאמץ יתר על המידה, כך גם תוכלו לשלב צבעים. בחרו בלייזר בכל גוון שהוא: יכול להיות חלק, או אפילו משובץ ומגניב. מעליו זרקו ז'קט ג'ינס פשוט, או מיוחד עם שילובי (דמוי) פרווה למיניהם.

inspocafe@

inspocafe@

גם לגברים מביניכם, אל חשש! אם גם אתם מעוניינים לשלב מעיל על מעיל בלוקים שלכם, ברור שאתם יכולים, כל הטיפים שניתנו לעיל, מתאימים גם לגברים.

שיהיה לכם בהצלחה, והכי חשוב: תהנו!

סטרדיווריוס (יחצ חול)​​​​​​​

marianne_theodorsen@

weworewhat@

תגובות

End of content

No more pages to load