• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איש השנה בתחום המוניציפלי: רוביק דנילוביץ'

השנה, בחרנו באנשים שעשו כברת דרך והיו בולטים בתחומם, ונתנו להם לבחור את אנשי השנה שלהם במספר תחומים: מוניציפלי, ספורט, התנדבות למען הקהילה ותרבות

רוביק דנילוביץ' משמש כראש עיריית באר שבע זו הקדנציה השנייה. במהלך כהונתו, הוא הוביל שורת שינויים מרחיקי לכת בבאר שבע: קידום החינוך למצוינות והיי-טק, הבאת קריית המודיעין של צה''ל לבאר שבע וקידום הקמת בית חולים שני בעיר. הוא עודד, באמצעות הסכמי הגג עם ממשלת ישראל, את בנייתן של עשרות אלפי יחידות דיור, חלקן במסגרת תכנית מחיר למשתכן. במהלך כהונתו גם ניתן דגש על נושאי התרבות בבאר שבע, בקיום פסטיבלים ואירועים, הקמת מוסדות תרבות חדשים ופתיחת מתחמי קניות ובילוי מהגדולים בישראל.

בתקופתו, העיר באר שבע ראתה פיתוח בלתי רגיל. דנילוביץ' קידם את העיר העתיקה של באר שבע, בהפיכתה לעוגן תרבותי ותיירותי בעל שם בינלאומי. מאז כניסתו לתפקיד, עיריית באר שבע מציגה ניהול כספי וציבורי תקין ולא נקלעה לגירעונות שאפיינו את התנהלותה בעבר.

דנילוביץ', ראש העיר הראשון שהינו יליד העיר, הקפיד למנות לתפקידי מפתח באר שבעים צעירים ילידי העיר, והעניק הזדמנויות רבות לבני נוער וצעירים מבאר שבע להשתלב בעשייה הציבורית ולהצטיין בה. בעוד שראשי ערים אחרים זוכים לביקורת רבה, התקשורת משבחת ומהללת את העשייה שלו למען באר שבע, באין ספור כתבות בעיתונים החשובים והנחשבים ביותר. הוא זמין תמיד לדבר ולהציג את הישגי העיר לתושבים: לא אחת, הוא בעצמו מתקשר ונותן מענה לבעיה או למצוקה.

בזכות חזונו ועשייתו הבלתי נלאית, נהנית העיר באר שבע ממוסדות תרבות מובילים כמו הלונדע, פארק הילדים, פארק מרמלדה, מוזאון המדע, מוזאון הנגב, מוזאון ארצות האסלאם, בית האמנים, באר אברהם, פארק נחל באר שבע עם האגם הגדול בישראל, תאטרון ילדים, תאטרון הפרינג', בית מספר למשחק ועוד.

במהלך כהונתו ניכרת הגעת צעירים רבים, מחוץ לבאר שבע, הבוחרים לפתח בבאר שבע חיי קהילה וקריירה. בין העוגנים המאפשרים את הפריחה התרבותית הזו, פארק ההיי-טק גב ים, האמור להצעיד את באר שבע כבירת ההיי טק העולמית.

בחירת השופטים:


אביבית ויצמן, מנכ"לית גרנד קניון באר שבע

 "ד"ר חפצי זוהר. אישה, מנהיגה, מודל לחיקוי אמתית. מצעידה את החינוך בבאר שבע בצורה יוצאת דופן ומציגה עלייה דרמטית בכל הפרמטרים."


אורן אהרוני, מנכ"ל תיאטרון באר שבע

"ד"ר חפצי זהר, לאור התוצאות והעליות המשמעותיות במערכת החינוך בבאר שבע".


אלי אביסרור, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים באר שבע והנגב

"אין ספק שמבין ראשי הערים בארץ בולט רוביק דנילוביץ לטובה מעל כולם. אולם, איש השנה שלנו הוא מהנדס עיריית באר שבע דימיטרי פיגליאנסקי, איש שקט וצנוע אשר מקדם את התפתחות העיר לאורך שנים רבות, פתוח לרעיונות ולשיתופי פעולה, יודע לנהל מלחמות על נושאים חשובים, כמו הבניה הבלתי חוקית, ונושאים נוספים. על כך מגיע לו, להערכתנו, להיות איש השנה בתחום המוניציפלי".


אסי אביב, מנהל השיווק של קניון עזריאלי ב"ש

"רוביק דנילוביץ'. איש מדהים שמעבר לעשייה המבורכת שלו, הוא בעיקר שינה את התדמית של העיר שגרמה לאנשים להבין שבאר שבע היא באמת עיר של הזדמנויות".


חדווה שקד, סגנית ראש מועצת מיתר

"גלית ארז, מנהלת שיווק פרסום ויחסי ציבור בלונדע. כבר כמה שנים שגלית מובילה את השיווק בלונדע באר שבע; קיום אירועים ייחודיים, טיולים של בתי ספר וגנים מכל הארץ, ימי הולדת ואף סיורים למבוגרים. גלית עושה זאת בנועם ואהבה אמתית למקום ונגב. היום אין אדם שלא מכיר את הלונדע ברמה ארצית. יישר כח".


טלי בר, מנהלת מתחם "מבנה"

"ראש העיר היקר רוביק דנילוביץ הכריזמתי והמבטיח, על שמוביל את העיר ב"ש לקידמה, לפיתוח תעסוקתי, תרבותי, התחדשות עירונית ובכלל שם את ב"ש באופן עקבי על המפה כעיר מטרופולין משמעותית ומתקדמת".


מורן אבו, סמנכ"לית שיווק גרנד קניון באר שבע

"אני בוחרת את ראש העיר שלנו רוביק דנילוביץ. בעיניי הוא ראש העיר הטוב ביותר במדינה, לומד, מחכים ומשפר תוך כדי תנועה. מביא לנו הרבה גאווה והופך אותנו לגאים בעיר שאנו תושביה".


משה טרבלסי, נשיא לשכת התעשייה והמסחר

"אני בוחר ברוביק דנילוביץ', הוא האיש שהפך חלום למציאות. אין אדם שיכול להשתוות לו מבחינת חזון ועשייה לאורך שנים, להתפתחות והתנופה המדהימה של באר שבע. בעל תעוזה ומעוף, האיש שמצעיד את העיר קדימה בכל תחומי החיים".


קלאודיה צובל, מנכ"לית הסינפונייטה

"איש השנה בתחום המוניציפלי הוא רוביק דנילוביץ' האחד והיחיד. אני רואה איך הוא תומך בכל מה שקשור בתרבות בעיר ואני מתמוגגת, הוא מדהים בעיניי".


רווית אזוט, יו"ר התאחדות המלאכה והתעשייה בישראל מחוז דרום

"רוביק דנילוביץ', כריזמטי, פעיל, גאון פוליטיקה, מכוון תושבים, פתוח למגוון דעות, וביחד עם הצוות שלו הוביל את באר שבע לכדי עיר מובילה ויוקרתית".


רותם אליה, עורך מגזין ברנז'ה ואתר ברנז'ה news

"השנה, לא אבחר איש שנה בתחום המוניציפלי. שנת 2017 היא השנה של הרשתות החברתיות שמכתיבות המון מההחלטות בניהול העיר. אסכם בציטוט של ראש העיר רוביק דנילוביץ' שאמר בעבר: 'כדי להיות ראש רשות בעולם כיום, אתה צריך להבין שאתה לא האדם החשוב ביותר. פעם היה מקובל שעל פי המנהיגים יישק דבר, הם חוללו את השינוי. בשנים האחרונות העולם משתנה לנגד עינינו בכל רגע'".

תגובות

End of content

No more pages to load