• 28 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קשוחה: כך תוציאי את הרוקסטאר שבך

אחד הטרנדים שנמצאים איתנו כבר שנים ולמעשה עובר אבולוציה מעונה לעונה, זה הטרנד הכי קשוח בסביבה: רוקיסטי, כבד והכי חשוב – לא מתאמץ. כך תעשי את זה נכון

moderosaofficial@

אחד הסגנונות האהובים הוא הסגנון הרוקיסטי, שחור משחור, אבזמים מטאליים ומגפיים כבדות. יש משהו בלוקים השחורים שפשוט עושים את זה -  זה תמיד נראה טוב. אי אפשר לטעות עם בגדים שחורים, והאמת היא שזה נראה יקר יותר ממה שזה באמת.

אבל אל תטעו, את הלוק הרוקיסטי אפשר להשיג לא רק עם בגדים שחורים, גם אדום הוא צבע לוהט העונה ובהחלט נכנס תחת אותה קטגוריה. מה שהופך את הפריטים לרוקיסטיים יותר הם לא אחרים מאשר הפיצ'פקעס המטאליים: ניטים, אבזמים ומה לא- בכסוף ובזהב.

caradaur@​​​​​​​

cchadar@

אני יותר מתחברת לאבזמים הכסופים למיניהם, אבל בהחלט הייתה תקופה שהזהובים היו חלק בלתי נפרד ממני. אם אתם פחות בקטע של ללבוש ניטים, הכל בסדר, ואני מוכנה לחלוק אתכם סוד כמוס שלי: את הטוטאל לוק הרוקיסטי אני יוצרת באמצעות אקססוריז, ובכך יכולה לשלב אותם עם כל לוק אחר וליצור את הווייב הקשוח.

לי קופר (צילום: הילה שייר)

ברשקה (צילום: יחצ חול)

ובכלל, גם אם לא בא לכן טוטאל לוק שחור, והנפש שלכן שמחה ושובבה, אפשר בכיף לשחק עם פריטי לבוש נוספים. מישהו אמר מטאלי? אחד הטרנדים השווים החורף הזה משלב בו את הגוונים המטאליים המנצנצים, ולא רק בזהב וכסוף, כל הצבעים! וורודים, ירוקים, כחולים, אדומים ובקיצור, כל אלה ועוד מטאליים, כן גם כתום.

ג'קטים מטאליים זה השיא, אל תחששו ללבוש פריט צעקני שכזה, כמובן אם תשלבו אותו נכון. הדרך הכי טובה לעשות זאת, זה ללבוש פריטים סולידיים, בייסיקים כמו למשל- ג'ינס שחור, טי שירט לבנה, מגפיים/ סניקרס ואז לזרוק מעל את המעיל ההורס. מובטח לכן לוק מושלם.

קסטרו (צילום: דנה קרן)

ניין ווסט (צילום: ירון ויינבר)

דרך נוספת ומאוד קלה ליצור טוטאל לוק רוקיסטי זה בשילוב דנים; ג'קטים ג'ינס, מכנסיים, חולצות, שמלות וכן, גם נעלי ג'ינס (מי עוד נולד בשנות ה-90 כמוני?). פריטי ג'ינס הם בכלל טרנד על בפני עצמו שהולך איתנו כבר שנים, ובמהותו הוא נותן מראה קשוח. ולמה זה הכי פשוט? כי כל מה שצריך לעשות זה לבחור פריט ג'ינס כלשהו, אפשר גם יותר מאחד, לשלב עם פריט נוסף מסקאלת הפריטים ה"כבדים" שציינתי קודם, והרי לכן לוק לא מתאמץ וקשוח, ונראה מי יתעסק איתכן.

_lindatol@

moderosaofficial@

תגובות

End of content

No more pages to load