• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לראש ולא לזנב: ראיון חג מגניב עם מתן שקד, סהר רפאל ודוד קלינצ'ב

בר קוקטליים מוביל, מסעדה מוצלחת ומעצב אופנה עם תקופה נהדרת, אלה האנשים שהשנה שלהם הייתה מתוקה כדבש

מתן שקד, 21, מעצב אופנה, נולד בבאר שבע מתעסק באופנה עילית

הצלחות בשנה שחלפה  
"זו הייתה בהחלט השנה של הסטודיו. קמפיין הענק למשביר לצרכן עם איילת זורר, פרסומת עזריאלי החדש, שמלת הגמר של קורין גדעון באח הגדול, ואולי ההצלחה הגדולה ביותר בקנה מידה ישראלי-פתחתי את שבוע האופנה הרשמי של ניו יורק".

תחזית לשנה העתידית
"השנה החלטנו ליישר קו עם העולם הגדול, הקולקציה האחרונה שהצגתי בניו יורק זכתה לשבחים וביקורות מעולות. בתצוגה נכחו מספר סטייליסטים חשובים של סלבריטאיות גדולות. אני מאמין גדול במזל ובעין הרע (עדיין השורשים מרוקו), אז אני רק אספר שההתעניינות מצדם גדולה ואולי כבר בעונת הטקסים הקרובה בהוליווד אזכה להגשים את היעד הבא - והכי חשוב, להתקרב לפתיחתו של המותג הבינלאומי עליו אני עומל לאט לאט".

מבאר שבע לניו יורק. מתן שקד (צילום: הילה שייר)


זלמה בר- דוד קלינצ'ב מבעלי הזלמה בר

דוד קלינצ'ב בן 28, באר שבעי ברמ"ח איבריי ( "אומנם לא נולדתי פה אך בהחלט העברתי כאן את מרבית חיי"). ברמן במקצועי כבר מעל לעשר שנים ומתייחס למקצוע המדהים הזה בכל הכבוד הראוי לו כמו שף, או אמן כזה או אחר. שותף- מקים בזאלמה אכבר קוקטיל בר בבירת הנגב. "אני כאחד הבעלים אחראי על החלק התפעולי והמקצועי של הצוותים וכל מה שקשור לנוזלים במקום וחיי את המשפט 'עושה את מה שאני אוהב אוהב את מה שאני עושה', יחד איתי יש את שותפי לדרך יונתן אלוש הפנים, הרוח והמנהל הלילה של המקום ודרור פרולה "איש הבוקר" הפננסים והמשימות המיוחדות שלנו.

הצלחות בשנה שחלפה

"מלבד העובדה שפתחנו את ה'זאלמה', בר הקוקטיילים הראשון בכל אזור הדרום שזכה ממש לאחרונה בטקס פרסי חיי לילה של ישראל בתואר 'בר הקוקטילים מספר 1 בישראל', אני אישית זכיתי לייצג את ישראל בתחרות הקוקטיילים החשובה בתבל- world class reserve, שהשנה התארחה במקסיקו סיטי, שם העפלתי למקום ה-19 מתוך 55 מדינות ובה השתתפו חצי מיליון ברמנים מכל העולם. אני אישית מרגיש תחושת גאווה לישראל, לבאר שבע, לבר ולצוות המהמם שלי, וכמובן, לעצמי, לביתי ולאשתי המדהימה".

תחזית לשנה והשנים קרובות

"אנחנו אף פעם לא עוצרים ומשתדלים לאתגר את עצמינו כל פעם מחדש, הן בתפריטי הקוקטיילים שמתחלפים פעמיים בשנה ע"פ עונות השנה והן בפרויקטים מחוץ למקום. כרגע הדגש הוא על טיפוח שירותי הבר שלנו לאירועים, הדרכות וייעוציים לעסקים אחרים, אנחנו תמיד דוגלים בקידום תרבות השתייה והצריכה הנבונה הן בדרום ויחד עם כל הקולגות שלנו בכל רחבי הארץ. אנו חושבים על הרבה שיתופי פעולה שכבר נרקמים, וכמו כן, כבר חולמים על "הילד" הבא שיצטרף למשפחה, בין אם זה כאן בעיר שאנחנו כל כך אוהבים, או בין אם זה במרכז ואולי אף בחו"ל, כי מבחינתנו השמיים הם רק תחנת מעבר ובהחלט לא הגבול".

''משתדלים לאתגר את עצמינו כל פעם מחדש'', דוד קלינצ'ב שותף בזלמה בר קוקטליים


​​​​​​​שף סהר רפאל, שף ומבעלי מסעדות כרמים מזה 15 שנה זוכה תכנית הריאליטי המטבח וקרב סכינים

הצלחות בשנה שחלפה

"כיום אני משתתף קבוע כשף אורח בתכניות טלוויזיה בערוץ 10. דורגנו בין עשרת המסעדות הכי טובות בבאר שבע בתחרות שנערכה על ידי אתר רסט וזכינו במקום הראשון. שתלנו את הכרם הראשון בכדי לייצר יין והשקנו את היין הראשון שלנו קברנה סירה והבלאן דה נואר ברוב פאר והדר, חגגנו 15 שנה לכרמים ואירחנו את מיטב השפים".

תחזיות לשנה הקרובה

"לארח בכרמים שפים מאיטליה וצרפת, להמשיך להתפתח מבחינה קולינארית, לצאת להשתלמויות מעבר לגלובוס, להנחות תכנית בישול באמתחתנו, לפתוח מסעדה חדשה וכמובן להמשיך לבשל ולהתוות דרך לטבחים צעירים".

השף של כרמים, סהר רפאל (צילום עזר חדד)

תגובות

End of content

No more pages to load