• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האם תושבי להבים ורהט יתעצבנו פחות בבוקר?

שלושה חודשים לפני המועד המתוכנן, במבצע הנדסי מורכב שהצריך הרמת גשר במשקל עשרות טונות, זה המחלף שאמור להקל על עומסי התנועה

המחלף החדש (צילום: חברת נתיבי ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

נפתח לתנועה מחלף להבים-עידן הנגב במתכונתו הסופית - שלושנ חודשים לפני התאריך המתוכנן. חברת ''נתיבי ישראל'' השלימה את הקמת המחלף החדש שנועד להקל על עומסי התנועה שהיו קיימים בצומת להבים.

עד היום כל מי שנסע מדרום לצפון נאלץ לעצור ברמזור בצומת מפגש הכבישים 40 ו-31/310 וכן זו היתה הגישה היחידה לתושבי רהט ולהבים להגיע לביתם. כעת, יוכלו משתמשי הדרך החולפים בציר זה ואלפי התושבים העובדים בפארק עידן הנגב, להגיע ליעדם ללא עצירה בצומת. משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי ישראל השקיע 150 מיליון שקלים בפרויקט שמנוהל על ידי אגף פרויקטים דרום של החברה ובזכות עבודה מאומצת של חברת ניהול הפרויקט – וקסמן גוברין גבע בע"מ. 

רק החודש הונף הגשר להולכי הרגל בכביש 31 מעל רצועת מסילת רכבת להבים בעבודה הנדסית מורכבת, המאפשר מעבר בטוח של הולכי הרגל מתחנות האוטובוס שיוקמו במחלף לתחנת הרכבת להבים. הגשר החדש הינו במשקל 90 טון משתרע לגובה של 6.2 מטרים ואורכו 51 מטרים. 

מחלף "עידן הנגב" הוקם בצומת מפגש הכבישים 40 ו- 31/310 בין הישוב להבים לרהט ומשפיע ישירות על עשרות אלפי משתמשי הדרך החולפים בציר זה ואלפי תושבי האזור והעובדים בפארק עידן הנגב. המחלף מאפשר תנועה רציפה על כביש 40 ללא עצירה ברמזורים.

המהנדס הבכיר אבי שגב, מנהל אגף פרויקטים דרום בחברת נתיבי ישראל: "כמי שחולף בכביש 40 עשרות פעמים בשבוע אני יודע מה המשמעות של המחלף החדש למשתמשי הדרך. בזכות הנפת הגשר לפני כשבועיים, המהווה שלב קריטי בפרויקט, הצלחנו גם להאיץ את העבודות על הקמת המחלף ואתמול אכן פתחנו אותו רשמית לתנועה רציפה בכביש''.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load