• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המועצה הציונית תסייע ללוחמים מדימונה להתקבל להיי-טק

ראש העיר דימונה, בני ביטון, ומנכ"ל המועצה הציונית בישראל, עו"ד עוז חיים, סיכמו על מיזם חדש של המועצה בשיתוף "הילמ"ה טק" שישלב את הלוחמים מהעיר בתעשיית הייטק

רוה''ע דימונה ויו''ר המועצה הציונית (צילום: המועצה הציונית בישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בפגישה שנערכה בין ראש העיר דימונה, בני ביטון, ומנכ"ל המועצה הציונית בישראל, עו"ד עוז חיים, סיכמו השניים על מיזם חדש של המועצה בשיתוף "הילמ"ה טק" שישלב את הלוחמים מהעיר בתעשיית הייטק. עו"ד עוז חיים: "מגיע ללוחמים ומגיע לתושבי דימונה לקבל הזדמנות להגיע למשרות איכותיות. הלוחמים מסרו את נפשם למען העם והארץ - עכשיו תורנו להחזיר להם. אני שמח וגאה בתוכנית הזאת"

בשורה משמחת ללוחמי צה"ל מדימונה – תוכנית ייחודית של המועצה הציונית בישראל בשיתוף "הילמ"ה טק" תאפשר להם לרכוש מפתחות להצלחה ולכניסה לעולמות ההייטק. בפגישה שנערכה השבוע בין ראש העיר דימונה, בני ביטון, למנכל המועצה בציונית בישראל, עו"ד עוז חיים, סיכמו השניים על תחילתה של תוכנית תבור 575 החדשה של "הילמ"ה טק" – הייטק למען החברה – למען חיילי צה"ל הלוחמים מהעיר. מדובר בתוכנית הכשרה והשמה מואצת לפיתוח ולימוד תוכנה. התוכנית כוללת שנה של ניסיון מעשי בפיתוח פרויקטים עבור המגזר הציבורי והחברתי.

מדובר בבשורה של ממש עבור חיילי דימונה הדרומית שמרוחקת ממרכזי ההייטק הגדולים במרכז הארץ, ולא פחות מכך גם ליזמים ולחברות ההייטק שיזכו בהון אנושי מגוון ובאנשים מוכשרים ואידיאליסטים. התוכנית החדשה תביא לצמצום פערים בין המרכז לפריפריה.

"תבור 575 היא התוכנית היחידה המשלבת כניסה לעולם ההיי-טק יחד עם מציאת משמעות בעבודה ויצירת אימפקט משמעותי על אוכלוסיות שלמות" אומרת מירב ישראלי-אמרנט, סמנכ"לית השותפויות של הילמ"ה טק. "בתוכנית מקבלים הכשרה מקיפה וצוברים ניסיון מעשי בפיתוח פרויקטים חדשניים עבור המגזר הציבורי והחברתי - משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, בתי חולים ועמותות. בנוסף להכשרה עיונית ומעשית, התוכנית כוללת עבודה בשכר במשך שישה חודשים שבמהלכה יצברו הלוחמים/ות ניסיון נוסף כג'וניורים. עם סיום התוכנית משתלבים במשרות פיתוח בהילמ"ה טק או בחברות הייטק אחרות".

בתוכנית שותפים גם חברת סינמדיה, חברת רד וזרוע העבודה עם מנהל מעסיקים. בימים אלו החלה ההרשמה לתוכנית באתר הילמ"ה טק, לוחמי צה"ל מדימונה מוזמנים להירשם לתוכנית שתאפשר להם מקפצה לחיים.

עו"ד עוז חיים, מנכ"ל המועצה הציונית בישראל: "מגיע ללוחמים ומגיע לתושבי דימונה לקבל הזדמנות להגיע למשרות איכותיות. הלוחמים מסרו את נפשם למען העם והארץ - עכשיו תורנו להחזיר להם. אני שמח וגאה בתוכנית הזאת"

בני ביטון, ראש העיר דימונה: "מברך על שיתוף הפעולה החשוב עם המועצה הציונית בישראל שיאפשר ללוחמי דימונה מקפצה משמעותית לאזרחות. מחובתנו לדאוג ללוחמנו היקרים שעושים חייל למען המדינה."רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load