• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נקמה? רימון נזרק לעבר בניין מועצת מרחבים

האם הדברים שפרסם אתמול ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' בעקבות אירועי הנכבה בבן גוריון הם הסיבה לזריקת הרימון? ''לא ידוע לנו על סכסוך שיש בו כדאי להסביר את המעשה'', אומרים במועצה

צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

אירוע חמור בנגב: רימון הלם נזרק לעבר בניין מועצת מרחבים. למרבה המזל, אין נפגעים או נזק. המשטרה פתחה בחקירה. במועצה אומרים כי לא ידוע להם על סכסוך כלשהו שיכול היה לגרום לביצוע מעשה כזה. מועצת מרחבים, שבתחומה 15 מושבים, הינה מהמועצות הגדולות בישראל ומאופיינת בהתיישבות חקלאית ובנייה כפרית ואופי קהילתי. העומד בראשה, שי חג'ג', הינו גם יו'' מרכז המועצות האיזוריות בישראל.

זריקת הרימון נתקבלה בתדהמה בקרב תושבי המועצה, שמתנהלת באופן מסודר. הרימון התפוצץ כ-100 מטרים מהמועצה. עם הישמע קול הנפץ, הוזעקו למקום שוטרים וסיירי המועצה.

במשטרה אומרים כי התקבל דיווח אודות פיצוץ באזור בניין המועצה האזורית מרחבים, כ-100 מטרים מהמבנה.  שוטרים וחבלן משטרתי הגיעו לזירת הפיצוץ. מבדיקה ראשונית עולה כי מדובר ברימון הלם שעבר פיצוץ. אין דיווח על נזק או נפגעים. נפתחה חקירה.

מהמועצה נמסר בתגובה: ''לפני זמן קצר נזרק רימון הלם לשטח במרחק של כ 100 מטר ממבנה המועצה האזורית מרחבים. משטרה במקום. הנושא בבדיקה.  לא ידוע על שום עימות או סכסוך שיש בו להסביר את הרקע למעשה. אנו סומכים על משטרת ישראל שתחקור את האירוע ותמצא את האחראים לזריקת הרימון''.

אתמול התבטא ראש מועצת מרחבים בעקבות אירועי הנכבה בבן גוריון. בין היתר אמר: ''כדאי להזכיר כי הסטודנטיות והסטודנטים הערבים שהשתתפו במפגן המשפיל והמבזה הבוקר בבאר שבע, הם אזרחי ישראל.    לא מדובר כאן בקידוש חופש הביטוי, אלא בביזוי חופש הביטוי, כאשר נותנים במה פרועה למפגן מתריס על בסיס לאומיות.  אבוי לנו שהגענו למצב שאוניברסיטה בישראל, שמתוקצבת ע"י המדינה, מאשרת להניף דגלים המבטאים אנטי ישראליות. אני מצפה משרת החינוך ומהמועצה להשכלה גבוהה להתערב בהקדם ולטפל בתופעה הבזויה במיידי''.

במועצה, כאמור, נטען כי לא ידוע להם על סכסוך שיכול היה להוביל למעשה כה חמור. עד כמה שידוע, זו הפעם הראשונה שאירוע כזה קורה במועצה.רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬
 ​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load