• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חודש הגאווה בנתיבות: משפחות יארחו בביתן מפגשים עם קהילת הלהט''ב

העירייה לא רוצה להט''בים, התושבים חושבים אחרת: עשרות משפחות מנתיבות יארחו בסלון ביתם מפגשי היכרות עם אנשי קהילת הלט''ב המקומית

אירוע שיח בנתיבות, בשנה שעברה (צילום: האגודה למען הלהט''ב)

עיריית נתיבות לא רוצה להט''בים, התושבים חושבים אחרת: תושבי נתיבות יארחו בסלון ביתם עשרות מפגשים עם הקהילה הגאה המקומית, במהלך אירועי חודש הגאווה והסובלנות.

לאחר ביטול אירוע הגאווה בעיר בעקבות איומים ברצח, ובעקבות פניות של תושבי נתיבות שביקשו לקיים מפגש של היכרות ושיח משותף עם חברי הקהילה הגאה בעיר בסלון ביתם, חברי הקהילה הגאה בנתיבות יקיימו עשרות מפגשים בסלונים מכל גווני האוכלוסיה בנתיבות, בהם יספרו את סיפור חייהם האישי וינהלו דיון פתוח לכל אורך חודש הגאווה ביוני. 

המיזם שנקרא ״חודש הסובלנות והגאווה בנתיבות״ יופעל בליווי האגודה למען הלהט״ב ובסיוע הבית הגאה בבאר שבע והסביבה, כתחליף לארוע הגאווה אשר תוכנן לכלול שולחנות עגולים של שיח והכרות. הציבור בנתיבות יוזמן להשתתף ולארח את חברי הקהילה ולשמוע מנקודת מבט ראשונה את סיפורם האישי בשיחה פתוחה ומקרבת. 

תושבת העיר נתיבות, רויטל מקיס מספרת: ״השתדלתי לאורך כל החודש כמעט ולא להביע דעה לגבי המצעד בעיר, צפיתי מהצד והקשבתי למתנגדים וגם למי שבעד. לאחר ששמעתי את הידיעה הפותחת בחדשות, שהמצעד בוטל בגלל קליע שנשלח לאמא, הבנתי שכאן רק פוסט זועם לא יספיק- אלימות היא קו אדום וכולנו מוכרחים להיאבק בה ולקדם עיר שתיהיה בטוחה לכולם. אני מאמינה שדרך מפגש ושיחה אפשר להכיר, לשמוע ולהיות סובלניים יותר״.

הראל לב, פעיל בקהילה הגאה בנתיבות מוסיף: "הפניות הרבות שקיבלנו מתושבי העיר המבקשים לארח בביתם מפגשים כאלה, הם מסר מרגש עבורנו, הקהילה הגאה המקומית, שהציבור בנתיבות רוצה ומעוניין בהכרות ובשיח, ולא נותן לאלימות של המיעוט למנוע את המפגש האנושי, ואת האמירה שלכולם יש מקום בעיר."

יו״ר האגודה למען הלהט״ב הילה פאר: ״אסור להיכנע לאלימות שראינו בימים באחרונים והתשובה לזה היא היכרות אישית והסרת מחסומים. זה בדיוק הזמן להראות הפנים של הקהילה שלנו בכל מקום וליצור סביבה מכילה ובטוחה יותר. עשרות המפגשים שיערכו בחודש הגאווה בנתיבות השנה הם התחלה של שינוי והכרה בזכות חברי הקהילה ותושבי העיר שמקדמים סובלנות וקבלה״.

להרשמה בקישור הזה


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬
 

תגובות

End of content

No more pages to load