• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''סיירת בראל'' תפסה פורץ ''על חם'' בשכונת נווה נוי

הפורץ, כבן 45, נתפס על ידי לוחמי סיירת בראל במהלך סיור שיגרתי. האזרחית, שביתה נפרץ, הזעיקה את המשטרה ובמקביל, את לוחמי הסיירת

זירת הפריצה (צילום: סיירת בראל / שימוש הוגן פי סעיף 27 א')

במהלך פעילות האבטחה השוטפת של "סיירת בראל" מטעם הועד להצלת הנגב, נתפס הערב בשכונת נווה נוי פורץ על ידי צוות הלוחמים שבסיור השגרתי. החשוד הינו כבן 45, ככל הנראה תושב הנגב. אזרחית שהגיעה לביתה והבחינה בסימני פריצה, הזעיקה את המשטרה ובמקביל, את אנשי הסיירת.

על פי סיירת בראל, נשלח אליה אחד מצוותי הסיור אשר פורסת הסיירת כדרך קבע בבאר שבע בחודשים האחרונים. הפורץ נתפס בתוך הדירה בשעת מעשה על ידי לוחמי הסיירת, ניסה להימלט ולתקוף את הלוחמים אשר השתלטו על הפורץ בכוח סביר ועיכבו אותו עד הגעת המשטרה.

''אנו שמחים לראות כי פעילות הסיירת מניבה פירות, זה אינו מקרה שהאזרחית פנתה לסיוע הסיירת. לוחמינו ימשיכו במשימתם הקדושה והיא הגברת הביטחון בקרב תושבי הנגב'', אומרים אנשי הסיירת.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


תגובות

End of content

No more pages to load