• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המחיר הכבד של ל''ג בעומר: 37 שריפות בב''ש

בעיריית באר שבע ביקשו להימנע מהבערת מדורות, אך היו מי שצפצפו על ההוראה - וגרמו לנזק סביבתי ופיזי. גם הבוקר, שישי, נותרו שרידי מדורות דולקות

צילומים (סטילס ווידאו): תיעוד מבצעי כבאות והצלה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

37 שריפות בבאר שבע - בשל מדורות ל''ג בעומר נטושות.  גם הבוקר, שישי, עסקו לוחמי האש בכיבוי שרידי מדורות נטושות. למרות בקשת עיריית באר שבע שלא לערוך השנה מדורות - רבים בחרו שלא לציית להוראה וגרמו נזק לסביבה (ריח העשן ניכר היטב בכל שכונות העיר) ובממספר גדול של מקרים, המדורות יצאו מכלל שליטה.

אירועי ל"ג בעומר החלו ביום רביעי, סביב השעה 19:00. לוחמי האש הוזעקו לפעול בכל גזרות המחוז למשך כל שעות הלילה ואף כעת, שישי.

מוקד 102 של מחוז דרום עבד בכוחות מתוגברים ונתן מענה למאות קריאות שהגיעו למוקד הטלפוני. קדמו לאירועי השריפה הכנות מקדימות של מדור הגנה מאש שביצע סיורים מקדימים בכל הרשויות וביישובים הכפריים, ואגף המבצעים במחוז יחד עם הרשויות וגופי ההצלה החבירים בכדי לבצע פעולות מנע בהתאם לצו נציב כבאות והצלה לישראל.

לוחמי האש פעלו לאבטחת מוקדי המדורות, שמירה על שלום הציבור, כיבוי מדורות אשר יצאו מכלל שליטה וכיבוי סופי של מדורות נטושות. 

בבאר שבע ארעו 37  שריפות. בנתיבות ארעו 21 שריפות ואילו בדימונה -  15 שריפות.

צוותי הכיבוי וההצלה ממשיכים בסיורים גם היום בכדי לבצע כיבוי שריפות ומדורות שננטשו ולא בוצע בהם כיבוי סופי. 


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load