• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפגנה בב''ש למען נרדפי המשטר הקומוניסטי בסין

אנשי הפאלון גונג, תנועה סינית הדוגלת ב''אמת, חמלה וסובלנות'' ומתרגלת מדיטציה במדינות רבות בעולם, בהן ישראל, נעצרים בסין, עוברים עינויים ומשמשים ''בנק איברים'' להשתלה, אשר בעבר שימש גם ישראלים

ברחבת קריית הממשלה הפגינה הבוקר, שישי קבוצת תושבים מבאר שבע,  כנגד המשטר הקומוניסטי הסיני ''המרושע'', לדבריהם . הם קוראים  להפסקת הרדיפה של שלטונות סין אחרי אנשי תנועת הפאלונג גונג בסין. לטענם, ממשלות ארה"ב ,קנדה,אוסטרליה ומדינות מובילות באירופה וגם וועדת האו"ם לזכויות האדם, מביעות דאגה ומגנות את הפעולות של שלטונות סין.

על פי עדויות שונות, אסירי הפאלון גונג משמשים ''בנק איברים'' ויחד עם אסירים פוליטיים אחרים, נקצרים מהם איברים, קרניות ועור להתשלה.

וידאו: מתוך ההפגנה (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​


ב-2008 נחקק בישראל "חוק השתלות האיברים" ובו סעיפים האוסרים באופן מפורש לממן השתלות איברים לחולים ישראלים בכל מדינה שבה נעשית נטילת האיברים בניגוד לכללים המצויים בחוק הישראלי. עם פרסום הדיווחים השונים, נפסק התקצוב בישראל למימון השתלות בסין, בהוראת משרד הבריאות. למרות זאת, חלק מן החולים בישראל מחליטים בכל זאת לעבור השתלה בסין ולממן את הניתוח בעצמם.

הטריבונל הבינלאומי בלונדון, בית דין אזרחי עצמאי שהוקם בשנת 2018 במטרה לבחון את נושא קצירת איברים בכפייה מאסירי מצפון בסין, בראש הטריבונל עומד פרופסור סר ג'פרי נייס,יועץ המלכה, חבר השופטים בטריבונל כלל גם שישה חברים ממדינות שונות. פסק הדין של הטריבונל והדו"ח הסופי פורסמו ב-17 ביוני 2019.

חבר השופטים הגיע למסקנה חד משמעית וקבעו פה אחד שאכן מתבצעת בסין קצירת איברים בכפייה מאסירי מצפון. הטריבונל קבע בוודאות כי זהו פשע נגד האנושות המתרחש עד עצם היום הזה.


"במדינות שונות בעולם הוגשו למעלה מ-48 תביעות נגד מנהיג סין לשעבר ,גאנג זמין.ונגד אחראים בכירים לרדיפות הפאלון גונג בסין. באשמת רצח עם ,עינויים ופשעים נגד האנושות. "הרדיפה המתרחשת כעת בסין היא רדיפה כנגד העיקרון של אמת ,חמלה וסובלנות ,רדיפה כנגד ערכים כלל אנושיים ",  הסבירו חברי הקבוצה לעוברים ושבים תוך כדי החתמת   האנשים על עצומת ההזדהות.

נטלי אוסטורובסקי,  תושבת באר שבע ממארגני העצרת: "אנחנו מוחים כנגד המשטר הקומוניסטי בסין שהוא משטר מאוד מרושע והוא שולט למעלה מחמישים שנה הוא הורג ורוצח את התושבים בתוך סין בגלל אמונתם ואנחנו כאן כדי למחות ולהגיד מספיק.
אנחנו קבוצת תמיכה של תושבים מבאר שבע שמחתימים על עצומה כנגד מעשים אלה.  פעילות זו אנחנו עושים בכל יימות השנה. אנחנו כיהודים עברנו את השואה, שלא האמינו מה שקורה וכשהאמינו היה כבר מאוחר''.רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load