• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני הקטינים מרהט שניסו לפגע ברכבת מואשמים ב'סיכון חיי אדם במזיד'

בעיצומן של המהומות בנגב, בשל נטיעות קק''ל, ניסו שני קטינים מרהט לפגע ברכבת באמצעות הנחת סלעים על המסילה. כתב האישום שהוגש נגדם מגדיר את המעשה ''היזק בזדון''

הסלעים על המסילה (צילום: משטרת ישראל)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי לנוער בבאר שבע כתב אישום נגד שני קטינים בני 15.5 מרהט, אשר הניחו אבנים וסלעים על פסי רכבת ורכבת נוסעת פגעה בהם. לו הרכבת הייתה יורדת מהפסים, הייתה מתרחשת תאונה רבת נפגעים. בזכות תושייתו של הנהג נמנע אסון כבד. הנהג הבחין בסלעים והצליח לבצע בלימת פתע, בעקבותיה הרכבת פגעה במכשול. 

על פי כתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד חופית קנטרוביץ', ב-11 בינואר, בעיצומן של המהומות בשל עבודות קק''ל על אדמות סאווה (מולדה), הגיעו הנאשמים סמוך לפסי רכבת בצומת גורל והניחו סלעים ואבנים על פסי הרכבת,  וזאת בכוונה לפגוע ברכבת ובנוסעיה. נהג הקטר ברכבת נוסעים שיצאה מתחנת באר שבע לכיוון צפון, כשהיא נוסעת במהירות של 130-140 קמ"ש, הבחין בסלעים ובאבנים במרחק של כ-300 מ' מהמכשול והפעיל את בלימת החירום של הרכבת. כתוצאה מבלימת החירום ומהאטת מהירות הרכבת, פגעה הרכבת במכשול,  ואך בנס לא ירדה מפסיה ולא התהפכה.

כתוצאה ממעשי הנאשמים,  נגרמה בהלה רבה בקרב הנוסעים, ונגרם נזק לרכבת. כתב האישום מייחס לנאשמים ביצוע עבירות של סיכון חיי אנשים במזיד בנתיב תחבורה והיזק בזדון. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

מאחר ומדובר בקטינים, נאסר לפרסם את תוכנו של כתב האישום.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load