• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מנציחים את נרצחי הפיגוע בנתינה עצומה

בזירת הפיגוע הרצחני, נערך הבוקר, חמישי, אירוע אריזת סלי מזון לחג, שארגנה עמותת ''מאירים''. טל יצחק, בעלה של הנרצחת לורה יצחק ז''ל: ''לורה שלנו ז"ל הייתה מחבקת את כולכם כמו שאתם מחבקים אותנו''

יזהר נבון - סגן ראש העיר גדי מזוז - וטל יצחק בעלה של לורה יצחק זל (צילום: בנג'ו תקשורת)

"לורה ז"ל הייתה עם לב רחב, ענווה ופשטות. בזכותכם אנו מתחזקים. אני קורא לכולם לקראת חג הפסח: תדפקו בדלת, תשאלו אנשים אם הם צריכים משהו ותעזרו. רק ככה אנחנו יכולים להתחזק ולהיות עם אחד" - את הדברים אמר טל יצחק, בעלה של לורה יצחק ז"ל, אשר סיכם בהתרגשות את אירוע אריזת סלי מזון לפסח של עמותת מאירים, לזכרם של נרצחי הפיגוע בבאר שבע, אשר התקיים הבוקר, חמישי, במתחם ''מבנה'' בבאר שבע.

באירוע השתתפו בנותיה ובעלה של הנרצחת לורה יצחק ז"ל, סגן ראש העיר באר שבע ומחזיק תיק הרווחה - הרב גדי מזוז, מנכ"ל עמותת מאירים - יזהר נבון, מתנדבים, חניכים ופעילים חברתיים.

האירוע התקיים ביוזמת "עמותת מאירים", אשר פועלת למען הקהילה באמצעות מיזמי סיוע ותוכניות חברתיות בפריפריה הדרומית.

וידאו: טל יצחק ובנותיה של לורה יצחק ז''ל. (צילום גיל אייסנמן)
​​​​​​​

יזהר נבון, מנכ"ל עמותת מאירים, מספר על בחירת מיקום האירוע: "השנה בחרנו לקיים את אירוע אריזת סלי מזון לפסח – קמחא דפסחא, בו יחולקו מאות אריזות מזון למשפחות נזקקות, דווקא ממקום הפיגוע בו ארבעה נרצחו לפני מספר שבועות. במקום שבו רצו להחשיך אותנו, בחרנו להקדיש את האירוע לעילוי נשמת הנרצחים. אנחנו לא נשברים וממשיכים לעזור למשפחות נזקקות ולאנשים שצריכים אותנו. דווקא מהמקום הזה אני שולח ברכת חג שמח, בריאות והצלחה לכולם. עם ישראל חי!!!".

יזהר נבון - סגן ראש העיר גדי מזוז - וטל יצחק בעלה של לורה יצחק זל (צילום: בנג'ו תקשורת)​​​​​​​

טל יצחק, בעלה של הנרצחת לורה יצחק ז"ל, סיכם את האירוע ואמר: "הגענו לכאן לעזור כמו שאתם עוזרים לנו. יש פה אנשים טובים שבאו לחלק סלי מזון לכל עם ישראל ולעזור לחג הפסח. בזכותכם אנחנו מתחזקים. נורא קשה לנו ואנו רוצים לתת בחזרה את כל האהבה שאתם נותנים לנו. כל דבר שאתם אומרים וכל דבר שאתם עושים – עוזר לי מאוד עם הבנות שלי. לורה שלנו ז"ל הייתה מחבקת את כולכם כמו שאתם מחבקים אותנו. לורה הייתה עם לב רחב, ענווה ופשטות ואנחנו בסך הכל אנשים פשוטים. אני קורא לכולם בחג הפסח: תדפקו בדלת, תבדקו ותשאלו אנשים אם הם צריכים משהו. תעזרו לכולם. תהיו טובים. רק ככה אנו יכולים להתחזק ולהיות עם אחד".

באירוע נכח גם  הרב גדי מזוז, סגן ראש העיר באר שבע ומחזיק תיק הרווחה: "חודש ניסן הוא חודש של גאולה ופריחה. דווקא במקום שבו רצו לעצור לנו את הצמיחה והגאולה ובו נרצחו 4 אנשים יקרים, בחרנו לעשות חסד ולקיים את קמחא דפסחא. האירוע הזה מוקדש לעילוי נשמת הנרצחים הי"ד. אנו נוסיף ונמשיך לעשות טוב, יחד עם עמותת מאירים הפועלת למען הקהילה ולמשפחות הזקוקות לכך. אנו השליחים של הנרצחים ונמשיך להפיץ אור ואהבה והכל למען עם ישראל. חג פסח שמח".


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load