• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עיר עם לב רחב: כך ציינו את יום המעשים הטובים בבאר שבע

הרבה דברים יפים התרחש בבאר שבע ביום המעשים הטובים, החל היום, שלישי. האירועים, למען הקהילה המקומית, נערכו על ידי גופים וחברות - מכל הלב

עובדי המחלקה לשירותים חברתיים ד' רבתי מעניקי שי לאנשים בודדים (צילום: עיריית באר שבע)

עיר של מעשים טובים: באר שבע ציינה את יום המעשים הטובים בשורה של אירועים מרגשים, לטובת הקהילה. מתנדבים ותושבים נטלו חלק במספר גדול של אירועים.

בשכונה ג', בהובלת הצוות הקהילתי של אגף הרווחה והשרותים החברתיים בעיריית באר שבע ודיירי בניין ברחוב חנה סנש, הדיירים צבעו, בנו גדרות ובעיקר עשו שמח. למיזם הצטרפו  גם  ילדים מקבוצת סדנת האופניים הקהילתית בשכונה.

מכניסים צבע לרחוב חנה סנש (צילום: עיריית באר שבע)

עובדי אגף הגזברות בעיריית באר שבע משפצים את הגינה הקהילתית סיגלית, בין וותיקות הגינות הקהילתיות בבאר שבע, גינה הפועלת ברציפות משנת 2006. הגינה שהוקמה על ידי תושבים פעילים משכונה ד' למען ילדי השכונה פועלת בליווי של הצוותים הקהילתיים באגף הרווחה והשירותים החברתיים  ואגף גנים ונוף בעיריית ב"ש.

עובדי המחלקה לשירותים חברתיים ד' רבתי באגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע, יוצאים לשמח ולחלק מארזים לאנשים בודדים.

חלוצי השכונה מרחוב יצחק שיפר בד' מזרח, המלווים עיי הצוות הקהילתי של אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע ועמותת רוח טובה משפצים את פינת החמד שמשמשת להם מקום מפגש. כל זה קורה בעזרתם של המתנדבים המקסימים מקומונת ב"ש של שנת שרות "אחרי".

חלוצי השכונה ברחוב יצחק שיפר(צילום: עיריית באר שבע)

מתנדבי קמ"ג בעמותת באר שובע תרמו מוצרי מזון, סייעו באריזה וחלוקה לבתי קשישים חבילות לקראת חג הפסח.

'עושים רחוב' בשכונה ד', חידוש המרחב הציבורי ברחובות רינגלבלום ואלכסנדר ינאי. במקביל לפעילות הפיזית היו גם שלל הפעלות. הפרויקט פועל בליווי של הצוותים הקהילתיים באגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע, עמותת רוח טובה, אגודת הסטדנטים, חברת 'כיוונים', מתנ"ס פאני קפלן ותושבים רבים.רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load