• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עובד טבע למוות במאגר המים בתפרח

צוותי זק''א ומשטרה ערכו חיפושים במאגר המים בתפרח, אחרי שעובד נעדר ממקומו והיה חשש כי טבע במאגר המים. כעבור מספר שעות, אותר ללא רוח חיים

מאגר המים בתפרח (צילום: משטרת ישראל)

חשש לחייו של עבוד, שנעדר ממקומו וקיים חשש כי טבע במאגר המים במושב תפרח. במשטרה התקבל דיווח אודות חשש לחיי אדם.
​​​​​​​
אחד המעסיקים דיווח על חשש לטביעה של פועל במאגר המים, השייך למושבי הנגב. כוח שיטור ושרותי כבאות והצלה לישראל במקום. למרבה הצער, העובד אותר ללא רוח חיים במימי המאגר כעבור מספר שעות.

מזק''א נמסר: זק״א: ''התקבל דיווח על אדם שככל הנראה נפל לתוך מאגר מים בתפרח. מתנדבי זק״א יחידת הצוללים בדרכם למקום לסייע בחיפושים ובחילוץ''.

משירותי כיבוי והצלה נמסר, כי אדם שככל הנראה עסק בעבודות תחזוקה בקרבת מאגר תפרח נעלם ועלה החשד כי הנעדר מעד למים וציוד עבודה נמצא על שפת המים. מאגר מים הינו בנפח 2,000,000 קוב וכ- 16 מטר עומק של מים עכורים.

ניסיונות לאתר את הנעדר כשלו ולמקום הוזנקה יחידת להבה מכבאות והצלה לישראל. צוותי החילוץ של היחידה בפיקודו של סגן טפסר דורון אלמשלי החלו בפעולות חיפוש וסריקה באגם ע"י צוללנים ובאמצעים מיוחדים. חפ"ק משטרתי נפתח במקום ובוצעה הערכת מצב של מפקד האירוע סגן טפסר הרוש מת״ח נתיבות יחד עם מפקד יחידת להבה. צוללי היחידה סרקו על גבי סירות ראפטינג באמצעות גלאי תת מימי במשך מספר שעות וביצעו צלילות סריקה במים ללא ראות.

הנעדר זוהה על ידי הגלאי  וצוללני היחידה משו אותו אל גדת המאגר אל כוחות הרפואה שביצעו בו פעולות החייאה שם נקבע מותו.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load