• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חניכי מכינת עמי-חי מב''ש התגייסו למען הפליטים מאוקראינה

עשרות צעירים וצעירות הגיעו בימים האחרונים כדי לסייע במיון הציוד שיישלח בקרוב לגבולות אוקראינה

צילום: באדיבות מכינת עמי-חי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בגדים חמים, שמיכות מזון, חומרי היגיינה וגם ממתקים וצעצועים: אלפים מאזרחי ישראל נרתמו בשבועיים האחרונים לטובת אזרחי אוקראינה שעזבו את ארצם בשל המלחמה ותרמו ביד רחבה. המיזם המיוחד שעליו הכריזה הסוכנות היהודית הביא אזרחים רבים מכל הארץ כאמור לתרום לפליטי המלחמה שנמצאים כעת במדינות זרות ולעיתים ללא קורת גג.

בימים האחרונים הגיעו חניכי מכינת עמי-חי של המועצה הציונית למרכז הקליטה בבאר שבע ושם סייעו בהתנדבות למיין את הציוד הרב שנתרם לפליטי אוקראינה.

עוז חיים מנכ"ל המועצה הציונית בישראל אמר כי ציונות היא גם לדעת לסייע לאחר בעת מצוקה "יש לנו חובה מוסרית לסייע לאזרחים הנמצאים תחת מתקפה ונלחמים כדי לשרוד. זוהי עבורי גם ציונות. התפקיד שלנו הוא להעביר לדור הצעיר את הערכים שאנחנו גדלנו עליהם כדי לשמר ולהצמיח מנהיגות ציונית אמיתית גם בדור שיגיע אחרינו, אני גאה ומתרגש לראות את הצעירים הללו, במסגרות המועצה הציונית, שהגיעו הבוקר למרכזי הקליטה בחיפה, ברעננה ובבאר שבע ובערים נוספות בישראל ונתנו מעצמם למען האחר".

חונן חיים ראש מכינת עמי-חי: "הפעילות למען פליטי המלחמה באוקראינה היא ציווי מוסרי של העם היהודי כולו. שמח שנפלה בחלקנו הזכות לסייע למען רווחתם של הפליטים בארץ ובחו"ל."


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load