• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הקנס על חונה במקום המיועד לנכה הועלה ל-1,000 ש'

ועדת הכלכלה אישרה תיקון לתקנות התעבורה שיאפשר לבצע אכיפה נגד רכב נכה שחנה במקום שמור שמיועד לנכה אחר; הקנס – 1,000 שקלים

תו חניה לנכה (צילום: אתר הכנסת / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה היום את בקשת משרד התחבורה לתקן את תקנות התעבורה על מנת לאפשר אכיפה של איסור על רכב הנושא תג נכה לחנות בחניית נכה המסומנת החנייה של מספר רכב מסוים, בתמרור המיועד לכך. התיקון יאפשר, כאמור, לאכוף את האיסור ולהטיל קנס של 1,000 שקלים. ח"כ בועז טופורובסקי, שמילא את מקומו של היו"ר, בירך על כך וביקש לוודא שאכן תהייה אכיפה.

ח"כ שירלי פינטו בירכה גם היא על התיקון, ואמרה כי הדבר הוא בעקבות שאילתה שהגישה לפני כמה חודשים לשר לביטחון הפנים, לאחר פנייה שקיבלתי מנכה שנכה אחר חניה בחניה השמורה שלו. לדבריה, בעבר כשקרה מקרה כזה אין אכיפה, או במקרה הטוב ניתן קנס של 250 שקל.

ח"כ טופורובסקי ביקש לוודא שהמשטרה תאכוף את התקנה, שתיכנס לתוקף בימים הקרובים. נציגת המשטרה, סימונה זילבר, אמרה כי עוד ב-2018 המשטרה ביקשה לבצע את התיקון שאושר היום כדי שתוכל לבצע אכיפה. "אנחנו מברכים ומחכים לכניסת התיקון לתוקף כדי שנוכל להתחיל לאכוף", אמרה זילבר.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load