• 12 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באו לסגור חשבון? רכב חשוד בחניית מקיף א', שני קטינים עוכבו לחקירה

שני בני 17 מבאר שבע ופתח תקווה עוכבו לחקירה בעקבות קטטה שפרצה בחניית מקיף א'. הרקע לקטטה: תלמיד קרא לתלמידה ''חיים שלי'' - ובני משפחתה ביקשו לנקום בו

אלת מתכת וגז פלפל, ברכב החשוד (צילום: משטרת ישראל)

אחרי שאתמול, שלישי, פרצה קטטה בחנייה של מקיף א', שוטרים מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע התמקמו בחניית בית הספר. השוטרים הבחינו הבוקר ברכב שעורר את חשדם ובתוכו, שני חשודים, קטינים.

יושבי הרכב עוכבו לבדיקה ואותרה במושב הקדמי אלה ועל אחד מיושבי הרכב אותר גז פלפל. שני הקטינים שהיו ברכב כבני 17 האחד תושב באר שבע והשני תושב פתח תקווה. הקטין תושב באר שבע שוחרר בתם תחקור ראשוני והקטין תושב פתח תקווה, בעל הרכב, עוכב לחקירה במחלק  הנוער בתחנת באר שבע. פקד מתי צרפתי מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע:
''אנחנו ערים למתרחש ברשתות החברתיות ופועלים בהתאם להגברת הנוכחות, הבולטות ובמידת הצורך גם באכיפה נחושה כנגד אירועי בריונות ואלימות''.

התקרית האלימה נחשפה אתמול ב''באר שבע ביחד'': לפי עדויות, אחד התלמידים אמר בחיבה, בחניית בית הספר, לתלמידה אחרת ''חיים שלי'', מה שלא מצא חן בעיניי בעיניי קרובי משפחתה, שישבו בספסלים בגינה, סמוך לבית הספר. על פי עדויות, החבורה חיכתה לתלמיד והיכתה אותו. התלמיד החבול חזר לבית הספר. המשטרה הגיעה למקום, מתוך חשש שיתפתח עימות אלים בין תלמידים ובני משפחה ושוטרים סמויים הוצבו גם הבוקר, מתוך חשש שבני משפחתה של התלמידה יבואו ''לסגור חשבון''.

''אם מה שקורה כאן לא יטופל ייקרה אסון''

''כל יום נמצאים בחבורות, יושבים בספסלים ליד בית הספר, מעירים לבנות, מתנכלים לתלמידים. אם לא יטפלו בעניין הזה - ייקרה אסון'', מספרת אם תלמיד, שהיה עד לקטטה האלימה. התלמיד שהוכה הגיע לפינת ספספלים בחצר בית הספר ובנה הבחין בו, התלמיד שהוכה היה מפוחד וחבול.

ניידות הבוקר בכניסה למקיף א' (צילום סלולרי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

''זה לא חדש. באים לכניסה לבית הספר, יש שם גינה עם ספסלים, שהפכה למקום מפגש של חבורות. הם מתנכלים לתלמידים וכמה שמצד בית הספר לא ייעשו - הם עדיין שם. הבן שלי לומד שם כי מקיף א' נחשב לבית ספר טוב ואני מוכנה לנסוע נסיעה ארוכה, כל בוקר, כדי שילמד במקיף א'''. הורים אחרים סיפרו, כי הבנות מוטרדות על ידי החבורות ביציאה: ''הבת בטלפון מהרגע שהיא יוצאת מבית הספר ועד שהיא עולה לאוטובוס, היא מפחדת. זה לא צריך להיות כך. צריכה לעמוד ניידת, להרתיע, שלא יהיו שם החבורות האלה''.

אחד ההורים גם אומר: ''אם זה לא יטופל, יקרה פה אסון. הכיו תלמיד, לך תדע איך זה ייגמר בפעם הבאה. חייבים להראות משילות, אם יראו נייידת בכניסה לבית ספר, יחשבו פעמיים אם לבוא להטריד את הילדים שלנו''.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load