• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

במעמד מרגש: נחנכה הוועדה לפריפריה והנגב בהסתדרות

מוסד חדש נולד בנגב: הוועדה לפריפריה והנגב בהסתדרות הושקה השבוע בבית ההסתדרות בבאר-שבע

מימין גדי מזוז נורברט בוקובזה דוד אלוש ואיציק בנימין בטקס השקת הועדה לפריפריה ונגב (צילום: יח''צ)

במעמד סגן ראש העיר הרב גדי מזוז, מ"מ יו"ר מרחב הנגב בהסתדרות, נורברט בוקובזה, ראשי ועדים של גימלאי הנגב הושקה בסוף השבוע בבית ההסתדרות הועדה לפריפריה ולנגב של הסתדרות הגימלאים בישראל. בראש הוועדה החדשה עומד דוד אלוש, שכיהן במשך שנים רבות יו"ר ועד עובדי אדמה מכתשים וממלא מקומו הוא עמיתו יצחק בנימין.

מטקס ההשקה המרגש נעדר בשל אילוצים של הרגע האחרון שמואל מזרחי יו"ר הסתדרות גימלאי ישראל ששלח את ברכתו לבאי כנס ההשקה.

היו"ר הנבחר של הוועדה החדשה דוד אלוש הסביר לנוכחים כי מדובר בתיקון עוול היסטורי, שכן הוועדה תזכה לתקצוב מיוחד מההסתדרות הארצית כדי לדאוג לגימלאי הדרום באופן ישיר ומשודרג ולהנגיש את כל הזכויות של הגימלאים לכל אחת ואחד מגימלאי הדרום.

אלוש סיפר כי  בקרוב יתקיים כנס לכאלף גימלאים שבו תוצג הוועדה לפריפריה ולנגב ויוסברו זכויות הגימלאים וכיצד לקבל אותן. הוא הודה לכל ראשי הועדים והמועדונים של גימלאי הדרום שבאו לכנס ההשקה והביעו תמיכה בוועדה החדשה.

סגן ראש העיר הרב גדי מזוז בירך על הקמת הוועדה ואמר כי בעידן הנוכחי כאשר שכר העובדים ובעיקר הפנסיות של הגימלאים נשחק באופן משמעותי יש צורך בגוף שידאג לגימלאים ויסייע להם לחיות בכבוד. לדבריו : "אתם בניתם את כל מה שיש לנו בנגב כאן היום, בעבודה סיזיפית וקשה בסולל בונה, חרסה כיל ומכתשים  החל משנות ה-50 ועד לעצם הימים האלה. ולכם נאה וראוי להודות..."

מ"מ יו"ר ההסתדרות במרחב הנגב נורברט בוקובזה הנערך בימים אלה לבחירות הכלליות בהסתדרות, אמר כי מצב ומעמד הגימלאים הוא דבר שקרוב מאוד ללבו, "שהרי העובדים של היום הם הגימלאים של מחר והגיע הזמן שהם יקבלו יותר מכפי שניתן להם היום." נורברט שהצליח לצרף השנה אלפי עובדים חדשים למסגרת המאורגנת של ההסתדרות הבטיח כי יעשה כל שביכולתו להעניק לגימלאים הטבות, טיולים פעילויות העשרה ופנאי כדי שיוכלו ליהנות מחיים טובים יותר.

את דבריו סיים נורברט בוקובזה באיחולי החלמה ובריאות ליו"ר המרחב מאיר בביוף ובעדכון לגבי תכניות הבינוי הדרמטיות של ההסתדרות בבאר-שבע שיביאו את המוסד לעצמאות כלכלית משמעותית בעתיד הקרוב.

מ"מ יו"ר הוועדה לפריפריה ולנגב איציק בנימין אמר כי הוועדה תהיה לפה לכ-3700 הגימלאים הפעילים במרחב הנגב והיא תביא לידי ביטוי את יכולותיה בבחירות הקרובות להסתדרות הכללית.רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load