• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: בא לקבל טיפול רפואי בישראל - ופעל עבור חמאס

כתב אישום נגד אחמד אבו אלנור (27), בגין ביצוע עבירות נגד ביטחון המדינה של חברות בארגון טרור, אימונים למטרות טרור ושהות בלתי חוקית

מחאס (צילום: HOHEIT / CC BY SA 2.0 DE)

כתב האישום ובקשת מעצר הוגשו היום, שישי,  על ידי פרקליטות מחוז דרום לבית המשפט המחוזי בב"ש נגד חבר בארגון חמא"ס אחמד אבו אלנור (27), בגין ביצוע עבירות נגד ביטחון המדינה של חברות בארגון טרור, אימונים למטרות טרור ושהות בלתי חוקית.

על פי כתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד עמית גינת, הנאשם הצטרף לזרוע הצבאית של חמא"ס ולקח חלק בפעילות הארגון, עבר אימונים צבאיים והשתתף יחד עם פעילי חמא"ס נוספים בפעילות הריבאט (שמירות חמושות). במהלך מבצע צוק איתן, פיקד הנאשם בג'באליה, על פעילות "ריבאט" על פעילי הקסאם ותפקיד החוליה היה בין היתר לאתר משתפי פעולה עם ישראל. כמו כן, קיבל הנאשם הדרכות להשתמש בשיטות פעולה או באמצעים לביצוע עבירות טרור, כגון כיצד יש לנהוג במידה ופורצת מלחמה עם ישראל, היכן נקודות המסתור, כיצד לתשאל אנשים ברחובות בכדי לחשוף זהותם ופועלם, ועוד.  

בינואר 2020, נכנס הנאשם לישראל לאחר שקיבל היתר כניסה ושהייה ליום אחד לצרכים רפואיים, קיבל טיפול רפואי כנדרש, אך על אף שתוקפו של אישור השהייה פג, הנאשם נשאר לשהות בישראל, מבלי שהיה בידיו היתר כדין לעשות כן במשך כשנתיים נוספות, עד מעצרו. הנאשם המשיך בחברותו ובפעילותו בביטחון הכללי של החמא"ס גם בעת שהותו בישראל.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load