• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מספר מאומתי הקורונה בב''ש נותר יציב, 45 חולים קשה בסורוקה

לא עולה ולא יורדת - תחלואת הקורונה בבאר שבע נשארת יציבה: 9214 איש חיוביים לנגיף, היקף הבדיקות החיוביות יציב גם הוא ועומד על 39%

מתחם בדיקות קורונה ליד איצטדיון טרנר (צילום: דני בלר)

תחלואת הקורונה בבאר שבע נשארת יציבה: 9,214 מתושבי העיר נמצאו חיוביים לנגיף. היקף הבדיקות החיוביות נותר יציב אף הוא: 39%. אין עליה, אבל גם לא ניכרת ירידה. 36% מהחולים בבאר שבע ילדים. תפוסת מחלקת הקורונה בסורוקה עומדת על 58%. 

במחלקות הקורונה וביחידה לטיפול נמרץ קורונה בסורוקה מאושפזים  94 מטופלים, מתוכם 45 במצב קשה, ביניהם אישה בת 57 שלא התחסנה כלל  שחוברה למכשיר האקמו. 220 מעובדי סורוקה נתונים בבידוד.
 
על פי הערכת גורמי רפואה, אמנם שיא הגל ככל הנראה מאחורינו, אך הירידה במספר המאומתים תהיה איטית, כאשר הוריאנט החדש עלול לטרוף את הקלפים.

עסק סגור בשכונה ותיקה (צילום: דני בלר)​​​​​​​

דאגה נוספת היא מפני הקורונה הכלכלית: די לטייל ברחובות באר שבע, על מנת לראות את כמות העסקים שבגרו את שעריהם או צמצמו פעילות. משיחות עם בעלי עולה, כי הבנקים, מתחילים להקשות את התנאים לקבלת אשראי. הסוחרים בונים על השני החגים הקרובים, שאולי יצילו את המצב: פורים ופסח, אבל לגל ההתייקרויות במשק אפקט מצנן על הפעילות הכלכלית, במיוחד בערים בעלות מעמד סוציו-אקונומי בינוני ומטה. 

תגובות

End of content

No more pages to load