• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תאגיד מי שבע מסכם שנה: איך איכות המים בב''ש ואופקים?

מדי שנה מפרסם תאגיד המים את דוח בדיקות האיכות - ושנת 2021 עברה ללא ממצאים חריגים

צילום המחשה: Image by com77380 from Pixabay

"מי שבע", תאגיד המים של באר שבע ואופקים, מפרסם את דו"ח איכות המים לסיכום שנת 2021. במסגרת תכנית הדיגום השנתית, התבצעו 1,664 בדיקות מיקרוביאליות למי השתייה, בבדיקות אלה נבדקים חיידקים אינדיקאטורים המייצגים את האיכות המיקרוביאלית של מי השתייה, כשרמת התקן לבדיקה עומד על 0 חיידקי קוליפורם ב-100 מ"ל. בנוסף, נבדקת רמת הכלור הנותר במים, כאשר רמת התקן עומדת על 0.1 – 0.5 מג"ל. כמו כן, נבדקת רמת עכירות המים. אחוז הבדיקות התקינות בבאר שבע עמד על כ- 99.86% ובאופקים על כ- 100%.
 
*לאחר חשד של שתי בדיקות חריגות בלבד בבאר שבע, בוצעו שטיפות לקווי המים מהם נלקחו הדגימות ושטיפה וניקוי של ברז הדיגום. לאחר ביצוע פעולות אלה בוצעו בדיקות נוספות שתוצאותיהן תקינות לחלוטין.
 
מעבר לכך יצוין כי נערכו בשתי הערים גם 46 בדיקות לגילוי מתכות במים על מנת לוודא את טיב הצנרת בה עוברים המים. בכל הבדיקות לא נמצאו תוצאות חריגות.
 
אינג' מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "במהלך כל השנה אנו מקפידים לבדוק את איכות מי השתייה המסופקים ללקוחותינו, תושבי באר שבע ואופקים. המים המסופקים עומדים בכל התקנים המחמירים לפי תקנות בריאות העם לאיכותם התברואתית של מי השתייה. גם בשנת 2022 נמשיך לפעול לשמירה על טיב איכות המים למען בריאות התושבים".


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬
 

תגובות

End of content

No more pages to load