• 12 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרכז לוגיסטי מהגדולים בארץ יוקם ע''י ב''ש, בני שמעון ושגב שלום

המתחם ישלב בתוכו מסוף מטענים רכבתי, שלוחות רכבת הנכנסות לרציפי המרל"וג, שטחי תעסוקה, תפעול ומסחר שישרתו את המרכז הלוגיסטי, וחניונים לרכב כבד

הדמיית המרכז הלוגיסטי (צילום: מנהלת הפרויקט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

הועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה להפקדה את התכנית להקמת מרכז לוגיסטי, אשר יהיה מהגדולים והמתקדמים במדינה, במשולש בין באר שבע-בני שמעון ושגב שלום (מול המרכז הרפואי החדש).

המתחם הלוגיסטי (המרלו"ג), המשותף למועצה האזורית בני שמעון, שגב שלום ועיריית באר שבע, יוקם על כביש 25 בסמוך למועצה המקומית שגב שלום בהיקף בינוי של כ-1,365,000 מ"ר.

המתחם ישלב בתוכו מסוף מטענים רכבתי, שלוחות רכבת הנכנסות לרציפי המרל"וג, שטחי תעסוקה, תפעול ומסחר שישרתו את המרכז הלוגיסטי, וחניונים לרכב כבד.

המרלו"ג יתבסס על נגישות ישירה לרשת מסילות הברזל ולכביש 6, שעתיד להתחבר במחלף נבטים לצורך שינוע סחורות.
מדובר בפרויקט מטרופוליני שיחזק את העיר באר שבע והסביבה, ייצור מקומות תעסוקה ויהיה מנוע כלכלי חשוב בנגב.

לפני שנים, דובר על הבאת מרכזים לוגיסטיים לנגב, כמנוף כלכלי ותעסוקתי, כדוגמת אלה הפועלים בפיניקס, ארה''ב. פיניקס הייתה מרכז לוגיסטי צבאי ועם השנים, הפעילות הוסבה לאזרחית ומהווה חוליה חשובה בכלכלה האמריקאית.

עם גידול פעילות הסחר האינטרנטי, גדל הביקוש לשירותי לוגיסטיקה. מגפת הקורונה רק חידדה את הצורך בשהקעה במרכזים לוגיסטיים. 


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load