• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הותר לפרסם: שוטר שהורשע בעבירות מין נידון ל-4.5 שנות מאסר

בית המשפט התיר לפרסם כי דב אייזיק, שוטר במשטרת התנועה, נידון לארבע וחצי שנות מאסר, אחרי שהורשע בביצוע עבירות מין, מרמה והפרת אמונים

צילום המחשה: Photo by RODNAE Productions from Pexels

הותר לפרסום: בית משפט השלום בבאר שבע (כב' השופט רון סולקין), גזר על דב אייזיק, שוטר במשטרת התנועה, עונש מאסר בפועל של ארבע שנים וחצי, מאסר על תנאי ופיצוי למתלוננות בסך 100,000 שקלים. זאת לאחר שהורשע, לאחר ניהול הוכחות, בביצוע עבירות מין, מרמה והפרת אמונים.

על פי הכרעת הדין, בשנת 2017, בין היתר, בעת שחקר הנאשם את המתלוננת באזהרה, בחשד לביצוע עבירת תנועה, ביצע בה עבירות מין בניגוד לרצונה. בטרם החקירה, ערך הנאשם למתלוננת תשאול בעל פה, ממנו עלה החשד, כי היא עברה עבירה פלילית, והחל לשוחח עמה על נושאים בעלי אופי מיני. בהמשך, ניצל הנאשם את נגישותו למאגר הפלילי, ובדק את פרטי ההתקשרות של המתלוננת ובני משפחתה. בהמשך לכך, יצר עמה קשר, במטרה לקיים עמה קשר מיני. הנאשם ביקש ממנה שתיפגש עמו, תוך שסחט אותה על רקע המידע המפליל אודותיה, שהגיע אליו במסגרת התשאול בעל-פה.

הנאשם הורשע בביצוע עבירות של סחיטה באיומים, מעשה מגונה בלא הסכמה, הטרדה מינית, הוצאת מידע שלא כדין מהמרשם הפלילי, זיוף בידי עובד ציבור והפרת אמונים. הנאשם הורשע אף בעבירות רבות של פגיעה בפרטיות, כאשר צילם תמונות אינטימיות של מספר נשים ללא ידיעתן, בהן נשים שצולמו בעת שהיו בתחנת המשטרה.

בית המשפט קבע כי, "עבירות מין, כשלעצמן, הן תופעה מכוערת ובזויה שיש להוקיע. משנה חומרה היא, כאשר העבריין הפוגע, הוא לא אחר מאשר שוטר, גורם במערכת אכיפת החוק, הגוף אשר נועד לשמור על בטחון התושבים". בית המשפט הוסיף כי, "מדובר בעבירות חמורות, מבזות ומשפילות כלפי כל אחת מהקרבנות שצולמה על ידי הנאשם. מדובר בעבירות, שכיום הן קלות מאוד לביצוע, בייחוד לאור הזמינות של האמצעים הטכנולוגיים, וריבוי העבירות – מדבר בעד עצמו...ההתרשמות הכוללת מהנאשם – היא כי המדובר בלא פחות מאשר צייד מניפולטור ומתוחכם ביותר, שלמרבה הצער – ניתנו בידו סמכויות מתוקף תפקידו, אותן ניצל, באופן אובססיבי ומתמשך לאיתור קורבנות להגשמת סטיותיו המיניות האפלות".

התיק נוהל על ידי עו"ד עדי וולנרמן ונחקר על ידי צוות דרום במחלקה לחקירות שוטרים.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​ 
​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load