• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני צעירים משגב שלום נתפסו על חם: ניסו לגנוב כלי רכב בשכונת רמות

הבלשים רועי טטריאן וליאור בדוסה מהיחידה ללחימה בפשיעה בתחנת באר שבע זיהו רכב חשוד ובתוכו החשודים מתכוננים לגניבה

רצועות גרירה ומחשב רכב במושב האחורי (צילום: משטרת ישראל)

חיפשו כלי רכב לגניבה בשכונת רמות - ונעצרו ''על חם'': הלילה (בין חמישי לשישי) במהלך פעילות לסיכול עבירות רכוש, הבלשים רועי טטריאן וליאור בדוסה מהיחידה ללחימה בפשיעה בתחנת באר שבע, זיהו רכב טויוטה קורולה נוסע בשכונת רמות ובתוכו שני צעירים חשודים.

במהלך בדיקה של הרכב ושל החשודים נתפסו בתוך הרכב מחשב רכב, המשמש לפריצת המערכות האלקטרוניות וניטרול האזעקה, רצועת גרירה וכלי פריצה שונים והרכב ככל הנראה מזוייף. החשודים, כבני 20, תושבי שגב שלום, נעצרו. 

תושבי שכונת רמות בבאר שבע סובלים ממכת פריצות וגניבות של כלי רכב וחלקים של כלי רכב - במיוחד ממירים קטליטיים וגלגלים של דגמים מסויימים, אותם ניתן למכור במחיר טוב במשחטות הרכב. גם בבתי עסק ודירות בשכונה התלוננו על ניסיונות פריצה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load