• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלמונים שדדו באיומי נשק את המכולת ברחוב אסירי ציון

השכנים ברחוב הצדדי והשקט רותחים מזעם: אלמונים שדדו הערב את בעל המכולת הקטנה, אדם אהוב על תושבי השכונה. המשטרה פתחה בסריקות

הקיוסק השכונתי. הבעלים אהוב מאוד בשכונה (צילום: גוגל מפות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


כעס ותדהמה בערב ברחוב אסירי ציון בשכונה ג': המכולת השכונתית נשדדה באיומי נשק. מדובר במכולת קטנה, אהובה על כל תושבי הסביבה - בהם ותיקים וסטודנטים. בעלי המכולת הוותיק מוכר היטב לדיירים, משרת אותם משעות הובקר המוקדמות ועד לשעות הלילה.

וידאו: סרטון השוד ממצלמת אבטחה כפי שפורסם ברשתות חברתיות (ללא קרדיט, טלגרם עמער אסדי, יואש שלמה, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')''אני לא תופס, מי עושה דבר כזה'', אומר לנו אמיל, תושב הרחוב. ''אני קונה שם חלב, לחם וכל מיני ''השלמות'', מי לא מכיר את הבעלים. מה חיפשו הגנבים אצלנו ברחוב? אני בהלם''. 

מהמשטרה נמסר: ''במשטרת ישראל התקבל דיווח כי בקיוסק בשכונה ג בבאר שבע אירע שוד מזויין. אין דיווח על נפגעים או נזק. שוטרים הגיעו למקום ופתחו בחקירת האירוע תוך ביצוע סריקות''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load