• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בגלל הקורונה: מחלקת הארנונה בב''ש מקפיאה פעולות אכיפה

עובדים רבים במחלקת הארנונה נכנסו לבידוד, חלו בקורונה או בשפעת ובעירייה החליטו להקל גם על הציבור וגם על העובדים. הרבה בריאות לכולם!

צילום: דני בלר

בעקבות העליה בתחלואה בנגיף הקורונה, מתמודדת עיריית באר שבע כמו המדינה כולה, עם היעדרויות רבות מצד העובדים (מאומתים לקורונה, מבודדים וחולים בשפעת). מצב זה יוצר עומס כבד וחריג באגף הגביה ובמוקדים הטלפוניים, על כן חל עיכוב משמעותי בטיפול ובזמני ההמתנה. ''אנו מתנצלים על כך ופועלים לתגבור העובדים, אבל סביר כי בימים אלה השירות ימשיך להיות חלקי'', אומרים בעיריית באר שבע.
 
בעירייה מעדכנים כי:
 
>> את חשבון הארנונה לחודשים ינואר-פברואר 2022 ניתן לשלם עד ה-14 בפברואר 2022 ללא ריבית וללא הצמדה  (מומלץ לשלם באתר האינטרנט של עיריית באר שבע או באמצעות הקישור שמופיע למטה).
 
>> במהלך החודש הקרוב עד, ה-15 בפברואר 2022, נטפל בפניות דחופות שאינן ניתנות לעיכוב כגון מתן אישורים לטאבו למחזור משכנתאות והחזרי כספים שנגבו ביתר .
בטיפול ההחלפת בעלי נכסים  ושוכרים ומתן הנחות בארנונה צפוי עיכוב בטיפול.

>> הקפאה של כל פעולות האכיפה עד ה-15 בפברואר  2022. 
 
''גם בנושאים אחרים, במידה והפניה שלכם אינה דחופה, אנו מציעים להמתין עם הפניות אלינו ומבטיחים כי כל זכויותיכם יישמרו ואנחנו נדע לטפל בבקשות בהמשך. נשוב ונעדכן בימים הקרובים, על כל התפתחות או שינוי''.

לתשלום חשבון הארנונה לחודשים ינואר – פברואר 2022 לחצו על הלינק>> https://bit.ly/33QUMBu

תגובות

End of content

No more pages to load