• 12 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הצגת הילדים מבאר שבע בנושא מיחזור - שהפכה לסיפור הצלחה

הצגת הילדים הופקה במשותף על ידי תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע בשיתוף תאגיד ת.מ.י.ר ומספרת את סיפורו של החתול דדי, הגינ'גי הממחזר

צילום: תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

הצגת היחיד "תעלומת הפח הכתום", בכיכובו של תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע בשיתוף תאגיד ת.מ.י.ר שחגג לפני מספר ימים 100 הצגות, הישג כביר להצגה בתקופה של מגפת קורונה והגבלות על חייה התרבות.

את המאורע המרגש והמשמח חגג צ'יובנו, שחורש את הארץ לאורכה ולרוחבה עם ההצגה המדוברת, יחד עם צוות תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע שכלל כמובן את מנכ"לית התיאטרון מור אזולאי, ליאורה הורוביץ מנהלת המכירות ואנה בחן המפיקה הראשית. כמובן שאין חגיגה בלי עוגה, ועל עיצוב העוגה אחראית האופה טלי אבוקרט שעיצבה עוגה טעימה להפליא בצורת פח כתום יחד עם דדי החתול הג'ינג'י הממחזר. 

ההצגה "תעלומת הפח הכתום" מספרת על דדי, חתול ג'ינג'י בר מזל. מאז שהביאו לחדר האשפה בבניין שלו את פחי המחזור, חדר האשפה שלו הוא חדר האשפה הכי נקי ומסודר בשכונה. אבל אז דדי מגלה שמישהו זורק לפח הכתום זבל רגיל וזאת חוצפה בעיניו. נחוש בדעתו למצוא את האחראי וללמד אותו לקח, יוצא דדי למסע בלשי אחר דיירי הבניין. בדרך הוא מלמד את דיירי הבניין על חשיבות הפרדת הזבל והמיחזור ולומד בעצמו שהאחריות לשמירת הניקיון היא לא של אדם אחד בבניין אלא של כל הדיירים יחד ואפילו שלו עצמו.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​תגובות

End of content

No more pages to load