• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המהומות בנגב: 85 נעצרו, בית המשפט שיחרר כבר 40

המשטרה עוצרת את מבצעי הפרעות בנגב, בית המשפט משחרר: 81 איש נעצרו בגין ידויי אבנים, מחציתם שוחררו אחרי שהגישו ערעור לבית המשפט

צילום: משטרת ישראל

מחצית מעצורי הפרעות בנגב שוחררו - כך עולה מנתונים שנחשפו הבוקר. במהלך הפרעות, שפרצו בשל עבודות קק''ל בסעווה (מולדה), אלפים התרפעו, כבישים נחסמו, מוסדות חינוך נאלצו לבטל ימי לימודים בגלל שהנסיעה בכבישים מרכזיים בנגב הפכה מסוכנת, בוצע ניסיון לינץ' במאבטח תחנת המשטרה בתל שבע וכעבור יממה - התחנה הוקתפה שוב, כלי רכב שזוהו בבעלות יהודים נרגמו באבנים ושוטרים נפגעו, אלפים התפרעו בצירי תנועה מרכזיים.

וידאו: שריפת צמיגים בכביש 25 (צילום: משטרת ישראל)


במהלך הפרעות נעצרו 85 חשודים, מהם 81 על ידויי אבנים ואחרים על הסתה, איומים והצתת צמיגים. בית המשפט שיחרר כבר 40 מהם אחרי שהגישו ערעור. נכון לבוקר זה, יום שני, עדיין עצורים 46 חשודים.

על פי גורמים בשטח, כל עוד לא יבוטלו כליל כל העבודות בשטח המריבה, יימשכו מעשי האלימות. כך למשל, אתמול, ראשון, ארעו שני מקרים של הבערת צמיגים בכביש 25, סמוך ליישוב קסר-א-סיר. שוטרים זיהו את החשוד במעשה, צעיר כבן 18, תושב הכפר., אשר הסגיר את עצמו. החשוד הסביר כי הבעיר תמיגים בגלל פעילות המשטרה במגזר וכי המשטרה לוקחת אדמות של בדואים. הוא הודה בשני המעשים וושיחזר אותם.

רפ"ק יוגב פינסקר קצין החקירות והמודיעין של תחנת דימונה: ''מדובר באירוע הפרת סדר חמור אשר סיכן את משתמשי הדרך.
פעלנו במגוון כלים על מנת להביא לאיתור זהות החשוד ועד למעצרו. חשוב לי לפנות לציבור, דיווח מהיר למוקד 100 מאפשר לנו לפתוח בפעולות חקירה מידיות לאיתור חשודים תוך חתירה למיצוי הדין''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load