• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בפעם השניה בתוך יממה: המון תוקף את תחנת המשטרה בתל שבע

אנרכיה בנגב: יממה אחרי שכמעט בוצע לינץ' במאבטח התחנה, שוב נקודת המשטרה בתל שבע נופלת קורבן לזעם ההמון. לדברי המגפינים, המשטרה השמתשה במכת''זיות

תל שבע, הערב (צילום: מתוך רשת חברתית / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

וידאו: פרעות בתל שבע (וידאו ללא קרדיט, שותף ברשתות חברתיות /שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

פחות מיממה אחרי ניסיון הלינץ' במאבטח תחנת המשטרה בתל שבע, המון זועם שב ותקף את נקודת המשטרה. חשוד אחד נעצר.
לדברי המשטרה, ''שוטרים פעלו בשעה האחרונה לפיזור הפרת סדר אלימה אשר כללה זריקת אבנים, הפעלת זיקוקין וזריקת בקבוקי תבערה לעברם בנקודת המשטרה בתל שבע. מפרי הסדר פוזרו תוך שימוש באמצעים לפיזור המון''.

במערכת הביטחון לא מצליחים לפצח את דרכי התקשורת של המתפרעים וגם לא להגיע אל ראשי ההתארגנות. האירועים בנגב מזמן אינם ''מעשי קומץ'', כי אם פרעות מאורגנות היטב, עם יד מכוונת, שיודעת לווסת את האירועים כך שיגרמו מקסימום נזק לשני המגזרים - היהודי והבדואי. 

להערכת גורמים בשטח, לפרעות המאורגנים היטב, יש מניע פוליטי וקשר ישיר להקשחת היד כנגד מחוללי פשיעה בנגב.

וידאו: תל שבע הערב (סרטוני רשתות, טיק טוק, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


''משטרת ישראל ממשיכה בפעולתה הנחושה כנגד מפרי סדר ותפעל כנגדם למיצוי הדין. אנו פונים לציבור לדווח למוקד 100 על כל אירוע מעורר חשש'', אומרים במשטרה.

זהו היום השלישי בו נמשכות הפרות הסדר בנגב, בשמהו שמזכיר את אירועי ''שומר החומות''. הערב מתרבים הקולות הטוענים כי מאחורי המהומות עומד מניע פוליטי - מעבר למחלוקת על העבודות שמבצעת קק''ל על הקרקעות בסעווה (מולדה). אלא שבניגוד לאירועי שומר החומות, קולות הפוליטיקאים אינן נשמעים ולא נראה שבקרב מפלגות הקואליציה יש מי מוטרד מכך שהנגב הפך לשבוי בידי מתפרעים: ברצותם הם יחסמו כבישים, יתקיפו תחנות משטרה, יטילו אימה וישימו במצור תושבים (תלמידים מחוץ ליישוב הלומדים בערד סיפרו כי הבוקר קיימו לימודים בזום, אחרי שהנסיעה בכבישי הנגב הפכה ללא בטוחה. על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​תגובות

End of content

No more pages to load