• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דליפת זכוכית מותכת במפעל פיניציה

לוחמי אש מתחנת דימונה הוזעקו לטפל בדליפת זכוכית מותכת, בטמפרטורה של 1,500 מעלות. הצוותים פועלים לקירור הזכוכית ומניעת הת

זכוכית מותכת דולפת ממתקן בפניציה ירוחם (צילום: תיעוד מבצעי כיבוי והצלה)

זכוכית מותכת בחום של 1,500 מעלות דלפה מתנור במפעל פיניציה בירוחם. לוחמי אש מתחנת ירוחם הוזעקו לזירת האירוע, למנוע את התפשטות האש.

וידאו: דליפת הזכוכית המותכת, זירת האירוע (צילום: תיעוד מבצעי כיבוי והצלה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

צוותי כיבוי והצלה מתחנת דימונה ותחנת ירוחם הגיעו למקום וזיהו זכוכית מותכת שדולפת מהתנור כתוצאה מכשל טכני.
לוחמי האש, בפיקודו של רב רשף שמעון ביטון חולקו למספר גזרות כאשר כלל הצוותים פועלים לקירור הזכוכית המותכת ולמניעת התפשטותה. בנוסף, בוצעו פעולות לבידוד הזירה, סריקות מקיפות ווידוא ניתוק מקורות אנרגיה, בידוד הזירה ובידוד חומרי דלק לשלילת מוקדי סיכון.

רב רשף שמעון ביטון מפקד האירוע מסר: "יש לציין כי הטמפרטורה בתוך התנור מגיעה לכ-1500 מעלות. בהגיענו לזירה התחלנו מיד בפעולות משולבות לקירור המוקד ובידוד הזירה וביצענו בדיקה מקיפה על מנת לוודא שכלל העובדים נמצאים במקום בטוח עד לשליטה מלאה באירוע." האירוע הסתיים ללא לכודים או נפגעים. חוקר שריפות מטעם כבאות והצלה לישראל תחנת דימונה החל בחקירת האירוע.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load