• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ערב מתוח בנגב: למרות ביטול הנטיעות - התחדשו הפרות הסדר

תחנות המשטרה בתל שבע ושגב שלום הותקפו, המשטרה מזרימה כוחות ליישובים: ''נאפשר את חופש המחאה'

תל שבע, הערב (צילום: מתוך רשת חברתית / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

וידאו:  תל שבע- הערב. תיעוד מרשת חברתית / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

התחדשו המהומות בנגב, למרות הפשרה על פיה עבודות קק''ל בשטח המירבה במולדה יופסקו וינוהל מו''מ עם רע''מ באשר להמשכן. תחנות המשטרה בתל שבע ובשגב שלום הותקפו. גם המועצה המקומי בשגב שלום הותקפה. בקרבת שלושת הנקודות ישנן הפגנות. 

וידאו: תיעוד המשטרה של האירועים  (צילום: דוברות המשטרה)


על פי המשטרה, כוחות פועלים כעת לפיזור מפרי סדר באזור נקודת המשטרה בתל שבע וביישוב שגב שלום באזור המועצה המקומית ונקודת המשטרה והאירועים, לפי המשטרה, בשליטה.  ''משטרת ישראל מאפשרת את חופש המחאה ומטפלת בנחישות ואפס סובלנות בכל הפרת סדר וגילוי אלימות''.

לטענת גורמים פוליטיים, המהומות בנגב אינן רק בשל עבודות קק''ל בשטח המריבה במולדה: מאחוריהן עומדים גורמים פוליטיים המעוניינים לגרום לתסיסה והם ככל הנראה הצליחו בכך.

המפתחות נמצאים אצל סיעת רע''מ. הסיעה מחרימה הצבעות ומתנה את המשך תמיכתה בממשלה בהסדרת ענייני הבדואים בנגב. 

ח''כ איימן עודא אומר הערב כי ''הפתרון הצודק היחיד לנגב הוא הכרה בכפרים. תושבי הנגב הערבים הם לא פולשים, הם אזרחים ובני המקום. הכרה, חינוך ותשתיות בכפרים הלא מוכרים הם טובת כלל הנגב''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load