• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הוקרה לתרבות הדיור סניף ב''ש

סניף האגודה לתרבות הדיור בבאר שבע קיבל אות הוקרה על פעילות ייחודית בגין פעילותו בזמן מגפת הקורונה

צילום: ביבי תקשורת / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

במסגרת האסיפה השנתית של האגודה לתרבות הדיור לשנת 2021, שהתקיימה בכפר המכבייה ברמת גן, זכה הסניף הבאר שבעי לאות הוקרה על פעילותו בזמן מגפת הקורונה. 

''הסניף הפך בשנה החולפת להיות מהמובילים מסניפי המחוז, בביצוע פעילויות התורמות להגשמת מטרות האגודה למען לקוחותיה בתחום החברתי-קהילתי ובתחום הפיזי. על הסניף המליץ יחזקאל יגנה ממונה מחוז דרום באגודה לתרבות הדיור'', נאמר בשיקולי הוועדה.

באירוע השתתפו ראובן צדוק מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, מנהלי ומנהלות הסניפים, ועובדי האגודה. בין הנושאים שעלו על סדר היום באסיפה כללו סיכום פעילות האגודה לשנת 2021, הרצאות בנושאים שונים, הצגת תכנית עבודה לשנת 2022 והכרזה על סניפים מצטיינים וסניפים שזכו באות הוקרה על פעילותם הייחודית.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load