• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הילולת הבבא סאלי נפתחה הערב: אבטחה כבדה והקפדה על תקנות הקורונה

מאות שוטרים מאבטחים את הילולת הבבא סאלי ואת אלפי המתפללים שהגיעו הערב לנתיבות. 3 אנשים נעצרו אחרי שהתעמתו עם שוטרים

הילולה תחת קורונה: הכניסה בהצגת תו ירוק (צילום: משטרת ישראל)

מאות שוטרים פועלים הערב, רביעי, לאבטחת הסדר באירוע הילולת הבבא סאלי זצ"ל. השנה האירוע כמעט בוטל, בשל הקושי לאבטח אותו ואת בריאות המתפללים כאשר מגפת הקורונה הולכת ותמגברת. בסופו של דבר, נמצא מתווה, על פיו נשמרות בקפדנות הנחיות התו הירוק. בין היתר, נאסרה הפעלת דוכנים - שהיו מסימני ההיכר של האירוע, הכניסה לשטח שליד הציון נעשית דרך ''שרוולים'', כאשר התפילה מוגבלת לשבע דקות בלבד. במהלך הערב נעצרו 3 אנשים אחרי שהתעמתו עם שוטרים. 

היערכות משטרתית באיזור האירוע (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

ההילולה היא אחד מאירועי השיא לאורך השנה בעיר נתיבות. בימים רגילים, מגיעים לעיר לא רק מאיזור הנגב, אלא מכל הארץ וגם - אורחים מחוץ לארץ. כאשר הקורונה נמצאת פה כבר בשנה השניה, היה צורך במתווה מיוחד.

השוטרים בהם לוחמי מג"ב ומתנדבים נפרשו כבר משעות הבוקר בכוחות מתוגברים לשמירה על הסדר הציבורי, ביטחון הציבור, וויסות קהל והכוונת תנועה בצירי התנועה ובעיר נתיבות.

במשטרה קוראים לציבור לציית להוראות השוטרים ולהקפיד על עטיית מסכה. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load