• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עמותת "תקוה טובה" שדרגה את חדר הכושר בבא"ח נח"ל

עמותת "תקוה טובה" אשר פועלת לצמצום פערים חברתיים ולקידום הערבות ההדדית בחברה הישראלית, מרחיבה את מעגלי התמיכה שלה ומסייעת גם לרווחת חיילי צה"ל

צילום: גיל אייסנמן / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

במסגרת מיזם משותף עם קרן לב"י האגודה למען החייל סניף ערד, התגייסה "תקוה טובה" לתרום סכום כסף נכבד לשדרוג והצטיידות של חדר הכושר המשמש את חיילי בא"ח נח"ל אשר מכשיר את הלוחמים והמפקדים של החטיבה.

צילום: גיל אייסנמן / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בטקס שנערך בבא"ח נח"ל בשבוע שעבר בהשתתפות נציגי "תקוה טובה" והאגודה למען החייל, הודה רס"ר הבסיס לעמותה על התרומה הנדיבה שבזכותה נרכשו מגוון מכשירי כושר המיועדים לאימוני כוח ופעילות אירובית, שיאפשרו ללוחמים ליהנות מחדר כושר איכותי ומתקדם.

נציגי "תקוה טובה" הודו לרס"ר על הזכות לגמול לחיילי צה"ל וציינו כי בכוונת העמותה להמשיך ולהרחיב את העשייה שלה למען המשרתים שירות משמעותי.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load