• 12 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חצי מיליון שקלים יושקעו בסידורי אבטחה בהילולת הבאבא סאלי

בתום דיונים שנערכו בשבועיים האחרונים עם כלל הגורמים המעורבים, הוחלט במשטרת ישראל להוציא צו לאי קיום אסיפה בנתיבות - הילולת הבאבא סאלי זצ"ל

הילולת הבאבא סאלי (צילום: יעקב כהן / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

דרמה בנתיבות - ופשרה של הרגע האחרון: מפקד מרחב הנגב, תת ניצב נחשון נגלר, הורה כי השנה - התשפ"ב (2022) לא תתקיים הילולת הבאבא סאלי זצ"ל בהשתתפות הקהל הרחב ולא תותר כניסת הקהל הרחב לציון הקבר והמתחם המגודר אשר סביבו המוחזק ע"י הקרן להנצחת הבאבא סאלי זצ"ל. הערב, רביעי, נודע כי בהתאם חסיכום שהושג עם מר שלום שלמה ובהסתמך על האישורים שהתקבלו על ידי המשנה ליעוץ המשפטי לממשלה גיל לימון, וסגן בכיר לשחב לשב הכללי עמוס שקדי, ועדת המכרזים של המשרד לפיתוח הפריפריה תתכנס בתחילת השבוע ותאשר תקציב בגובה של 500,000 שקלים לטובת הסדרי הבטיחות והביטחון עבור הילולת הבאבא סאלי. מכתב ברוח זו הועבר לראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר, על ידי אילן שוחט, מנכ''ל המשרד. 

צילום המסמך - סריקה ללא קרדיט​​​​​​​

הוראה זו ניתנה לאחר שמפקד מרחב נגב נוכח כי אין היתכנות סבירה לעמידה בהוראות חוק הבטיחות עד למועד אירוע ההילולה ובהתאם לסמכויות הקבועות בסעיף 8 לחוק הבטיחות במקומות ציבוריים, תשכ"ג - 1962 (חוק הבטיחות) ובהתאם לאמור בסע' 4א לפקודת המשטרה (נוסח חדש), תשל"א - 1971.

המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחייה זו ולא להגיע למתחם הציון ביום ההילולה. כל הפרה של הצו וככל שיידרש הדבר, תפעל המשטרה באמצעים הדרושים כדי למנוע את כניסת הקהל הרחב ואת קיום ההילולה הציבורית במתחם קרן הבאבא סאלי זצ"ל.

''הוצאת הצו נועדה להגן על שלומו ובטחונו של הציבור במצב בו לא ניתן להבטיח קיומם של תנאי הבטיחות הנדרשים בציון ובמבואה.
 לצד זאת אם המארגנים יפנו למשטרה עוד היום ויגישו בקשה לקיים את ההילולה במתחם הגדול, שנפרש על 250 דונמים, יועברו אליהם במיידית התנאים הדרושים לקיום ההילולה על פי חוק הבטיחות'', אומרים במשטרה.על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load