• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לוחמי אש חילצו חייל שמוט ברזל חדר לרגלו

החייל היה באיזור דימונה, מוט ברזל שהיה מקובע לקרקע, בעובי של כסנטימטר, חדר את כף רגלו ומנע ממנו לזוז. גורמי רפואה העניקו לו טיפול ראשוני, לוחמי האש פעלו לחלץ אותו

צילום: דוברות כיבוי והצלה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

לוחמי האש פעלו לחילוץ חייל שמוט ברזל חדר לכף רגלו: במהלך הלילה (בין ראשון לשני) התקבל דיווח במוקד 102 של מחוז דרום על חייל שלרגלו חדר מוט ברזל וכי במקום יש צורך בחילוץ.

צוות כיבוי וחילוץ מתחנת דימונה אשר הגיע למקום, הבחין בחייל שרוע על הקרקע כאשר לרגלו חדר מוט ברזל בקוטר של כ-12 מילימטר.  לוחמי האש החלו מיד בפעולות חילוץ באמצעות כלים הידראוליים תוך שהם מסבירים לחייל את סדר הפעולות שהם מבצעים. גורמי רפואה נכחו המקום והעניקו לו טיפול רפואי. 

רב רשף שמעון ביטון מפקד המשמרת: "כאשר הגענו למקום זיהינו חייל שרגלו לכודה והוא זקוק לחילוץ. חשוב לציין כי מדובר בשעת לילה מאוחרת והמקום חשוך מאוד. מה גם שפעולת החילוץ צריכה להתקיים במשנה זהירות ובעזרת כלי חילוץ הידראוליים יעודיים בכדי לחלץ את רגלו. פעלנו במהירות ובזהירות ובסיום החילוץ החייל הועבר לטיפול רפואי". 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load