• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפסקה באלימות? ירי מאסיבי בלקיה, נפגע ביתו של איש אקדמיה

הכמויות הענקיות של הנשק ביישובים הבדואים כנראה לא מושפעות ממבצעי המשטרה: אתמול, שישי, בשעות הלילה, נורה ירי מאסיבי ביישוב לקיה וביתו של איש אקדמיה, שלא קשור למלחמת החמולות נפגע מהירי

ירי על תחנת משטרה בתל שבע, לפני שבוע (צילום מרשתות, ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

ירי מאסיבי אתמול, שישי בלילה, ביישוב לקיה, כחלק ממלחמת החמולות בנגב. ביתו של איש אקדמיה המתגורר ביישוב נפגע מהירי ובנס איש לא נפגע מהירי, שחדר את הקירות והגיע לחדר השינה. תופעת קרבות הירי נמשכת באין מפריע בנגב, החמולות היריבות לא חוששות להעלות סרטונים לרשתות ולשגר איומים אחת כלפי השניה. 

וידאו: ירי מסיבי בלקיה (הקלטת קול), ירי לעבר תחנת המשטרה בתל שבע (מקור: רשתות חברתיות ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


המשטרה אמנם פועלת כנגד מחוללי הפשיעה, אך נדמה כי למרות המעצרים והפשיטות, התעוזה והחוצפה של המתפרעים רק עולה. ביום שישי, לפני, מספרים תושבים בתל שבע, בוצע ירי לעבר תחנת המשטרה בתל שבע. זו לא הפעם הראשונה שתחנת המשטרה או נקודות סמוכות אליה נופלות קורבן לירי. 

מלחמת החמולות הגיעה ממדים כאלה, שיש כאלה שמעדיפים לעבור מהיישובים לעיר באר שבע, בה עדיין ניתן למצוא בשכונות הוותיקות בתים במחיר שפוי. בעיקר, מי שיכולים להרשות לעצמם, גם אם מדובר בלשכור דירה לזמן מוגבל, עד יעבור זעם. אחרים פשוט מבקשים להכניס ליישובים כוחות - ולא משנה איזה - על מנת להפסיק את הטירוף. ''שומעים את קולות הירי, דקות ארוכות, צרורות, זה לא נפסק. אתה לא יודע אם תפגע מכדור תועה, מסוכן'', אומר תושב ביישוב תל שבע. על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

​​תגובות

End of content

No more pages to load