• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד אסיר החמאס שניסה לרצוח סוהר בכלא נפחא

המקרה אירע ב-20 בדצמבר. האסיר, איש חמאס מעזה, הצליח לפצוע את הסוהר באמצעות כלי חד שאילתר מכפית ופחית שימורים

הכלים המאולתרים ששימשו את התוקף (צילום: משטרה ישראל)

משטרת ישראל סיימה חקירת חשד לנסיון רצח של סוהר בכלא נפחא, שאירע ב-20 בדצמבר, כאשר אסיר חמאס מעזה דקר סוהר באמצעות כלי מאולתר. כאשר עניין התקיפה פורסם בתקשורת, משפחת האסיר בעזה חילקה סוכריות וארגון האסירים הפלסטיני הזהיר את ישראל שלא להגיב על המקרה ולא לנקוט בעונשים כלפי אסירי החמאס - אחרת יסלים את המצב בבתי הכלא.

החשוד בדקירה, תושב עזה כבן 29, נעצר ונחקר במחלק פשיעה חמורה בתחנת דימונה בחשד לנסיון רצח.

היום עם תם מלאכת החקירה הוגשה כנגד החשוד הצהרת הפרקליטות בדבר כוונתה להגיש כתב אישום ומעצרו הוארך עדה-27 בדצמבר.

רפ"ק יוגב פינסקר קצין החקירות והמודיעין בתחנת דימונה: ''זהו אירוע חמור ביותר בו נעשה נסיון לרצוח אדם על רקע היותו עובד ציבור במדינת ישראל. הדעת אינה סובלת פגיעה מסוג זה לא בעובדי ציבור ולא באזרחים, מבליטה את המסוכנות שבעבודתם של אנשי שירות בתי הסוהר ומתוך כך פעלנו גם עפ"י צו מוסרי כנגד החשוד אשר מרצה מאסר בגין עבירות בטחון''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load