• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בשלישי: הפגנת הורים בכניסה למקיף רגר

הורים מבאר שבע יפגינו כנגד תופעת האלימות בבתי הספר וברשתות, יקראו ליותר מעורבות הורית - בעקבות המקרה המזעזע בו תלמידות שפכו אקונומיקה על ראשה של ילדה

בריונות בבתי הספר (צילום הדמיה: Photo by Mikhail Nilov from Pexels / המצולמים שחקנים ואינם קשורים לאירוע)

ביום שלישי, ה-21 בדצמבר, בשעה 10:00, תיערך הפגנת הורים בכניסה למקיף רגר, בשכונת נווה זאב בבאר שבע. מיכאל לב, מייסד קבוצת ''הולכים בבאר שבע בלי פחד'', שצברה מאות משתתפים, מספר: ''הפגנה מתקיימת בעקבות המקרה האחרון, בו ילדות שפכו אקונומיקה על ראשה של ילדה וגם בגלל תופעות של ביריונות - מילולית ופיזית, בקרב בני נוער. זו תופעה כלל ארצית שמדאיגה את כלל ציבור ההורים''.

מיכאל, בעצמו אב ל-3 בנות, וקרא ליותר מעורבות הורית וליד נחושה נגד תלמידים אלימים. ''אנחנו, ההורים, צריכים להרים את הדגל. ההורים צריכים לגלות מעורבות. נכון, יש מורים ומנהלים, אך תפועות של אלימות לא תמיד מטופלות. לתלמידים הפוגעים יש הורים והחינוך צריך להתחיל מהבית. על כן החלטנו להקדיש שעה מיום העבודה למחאה הזו''.

''עד כה עסקתי בנושא הביטחון של ההולכים במרחב הציבורי - ולא במה שקורה בבתי הספר'', אומר מיכאל לב. ''אחרי שפנו אליי הורים בנושא הזה, החלטתי שעלינו להשמיע קול''.
​​​​​​​


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load