• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''קורס מאתגר'': סג''מ א' מבאר שבע סיים קורס כטב''מים

באר שבעי אחד בין 26 בוגרי קורס מפעילי כלי טיס מאויש מרחוק (כטמ"ם). חיילי המערך לקחו חלק פעיל במבצע ''שומר החומות''

סג''מ א' (צילום: דובר צה''ל)

"הקורס היה מאתגר'' אומר סג"ם א', בן 21, תושב באר שבע, אשר בשבוע שעבר סיים קורס מפעילי כלי טיס מאויש מרחוק (כטמ"ם) מחזור 38. סיימו את הקורס 26 לוחמים שבמשך שישה חודשים מפרכים ואינטנסיביים. במהלך הקורס למדו על מקצוע מפעיל הכטמ"ם וכן שמו דגש על פיתוח דמות הקצין.

בצה''ל מסבירים כי מערך הכטמ"ם הינו מכריע ומוביל בחיל האוויר שפועל בכל עת ובכלל הזירות. כמו כן, חיילי המערך לקחו חלק פעיל במבצע "שומר החומות" וביצעו מגוון משימות החל מזיהוי והפללת מטרה וכלה באיסוף חוזי, וידוא אי פגיעה בבלתי מעורבים ועצירת התקיפה במקרה הצורך.

"הקורס היה מאתגר, חוויה ייחודית שלא עברתי דומה לה בחיים, זכיתי להתפתח הן מבחינה מקצועית והן ברמה האישית, בנוסף לכך זכיתי בחברים לחיים", אומר סג''מ א'. מדובר בעבודה קרקעית אותה ביצע במסגרת הקורס - פרוייקט עליו עבד בשיתוף סגל בית הספר. הוא מוסיף כי ייחודי בעיניו בקורס הינו העובדה שמתמקדים בדמות המפעיל ומתעסקים בדמות הקצין. א' מצפה בכליון עיניים להתחלת שירותו במערך.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load