• 12 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''להכריז על מצב חירום בנגב - בשל הפשיעה וגל התפטרות השוטרים''

''הפורום לקידום הנגב'' ו''תושבים למען הנגב'' החליטו לאחד כוחות, בעקבות ''התעצמות מקרי הפשיעה בדרום ולנוכח גל התפטרות של בכירי במשטרה ושוטרים בנגב'', לדבריהם

צילום: הפורום לקידום הנגב / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

מאחדים כוחות: שיתוף הפעולה בין "הפורום לקידום הנגב" לארגון "תושבים למען הנגב" מתרחב. נציגי שני הארגונים נפגשו השבוע במטרה להרחיב את שיתופי הפעולה.  בין הנוכחים, נציגים ונציגות מהארגונים בהם  אורטל אלון, יהודה בננו, איציק הלמן, ג׳ולי קייט ואורטל פרלמן שמואלי.

אורטל פרלמן שמואלי וג׳ולי קייט - ראשי "הפורום לקידום הנגב" אמרו בנוגע למפגש: "לאור התעצמות מקרי הפשיעה בדרום ולנוכח גל התפטרות של בכירי במשטרה ושוטרים בנגב אנו חשים כי צו השעה הוא שיתוף פעולה בין כל הגורמים האזרחיים למען עתיד הבית שלנו בנגב.  יחד אנו קוראים לממשלת ישראל להכריז על מצב חירום בנגב עד לניקוי האזור מהכמויות האדירות של הנשק הבלתי חוקי. רק כך נוכל לשמור על הבית שלנו".

"ארגון תושבים למען הנגב" מסר: "המלאכה רבה, העשייה חשובה והציבור זועק לשינוי.לנגב מגיע שילוב כוחות מנצח! כקואליציית ארגונים למען הנגב, נפעל להגברת הנוכחות המשטרתית בנגב, נדרוש שינויי חקיקה וענישה, ובמידה ונאלץ, נחסום את כבישי הנגב!
יחד אנו קוראים לממשלת ישראל להכריז מצב חירום בנגב".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load